ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > روشن شدن چراغهای اتوبوسهای تهران در حمایت از رضا شهابی+ عکس و فیلم

روشن شدن چراغهای اتوبوسهای تهران در حمایت از رضا شهابی+ عکس و فیلم

رضا شهابی اتوبوس بسیج امنیتی

ایران – کارگری

روشن شدن چراغهای اتوبوسهای تهران در حمایت از رضا شهابی؛‌ مشاهده فیلم

روشن کردن چراغهای اتوبوسها در تهران و کم کردن سرعت تا ۲۰ کیلومتر در حمایت از کارگر زندانی رضا شهابی

استقرار مأموران نیروی انتظامی در ایستگاههای اتوبوس تهران برای مقابله با این حرکت اعتراضیرضا شهابی اتوبوس چراغ
از صبح روزچهارشنبه۲۲شهریورماه۱۳۹۶ رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران  در پاسخ به فراخوان سندیکای رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه در همبستگی با از زندانی سیاسی رضا شهابی عضو سندیکای رانندگان شرکت واحد که ۳۳روز است در اعتراض به دستگیری خود در زندان اوین اعتصاب غذا کرده است با روشن کردن چراغ اتوبوس‌های خود و کم کردن سرعت به ۲۰کیلومتر به حمایت از و  ی برخاستند.

 

رانندگان شرکت واحد برغم تهدید به اخراج چراغ اتوبوس‌ها را خاموش نمی‌کنند

 

رضا شهابی اتوبوس چراغ

رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به رغم تهدید به اخراج در صورت ادامه حمایت از زندانی سیاسی رضا شهابی عضو سندیکای رانندگان شرکت واحد تهران و حومه تا ساعت دریافت این گزارش با روشن کردن چراغ اتوبوس‌ها و کم کردن سرعت به ۲۰کیلومتر در ساعت؛ به این حرکت اعتراضی در همه خطوط شرکت واحد تهران ادامه دادند

ماموران نیروی انتظامی در هراس از گسترش حمایت رانندگان شرکت واحد از زندانی سیاسی رضا شهابی در ایستگاه‌های اتوبوس مستقر شدند

رضا شهابی اتوبوس چراغ

بدنبال این حرکت اعتراضی رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران،  ماموران نیروی انتظامی در هراس از گسترش حمایت رانندگان شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران و حومه از کارگر زندانی رضا شهابی عضو سندیکای رانندگان شرکت واحد و برای مقابله با این حرکت اعتراضی، در ایستگاه‌های اتوبوس در نقاط مختلف تهران  مستقر شدند.

همچنین مدیریت سامانه چهار به رانندگانی که چراغ اتوبوس را روشن می کنند میگوید شما نمیخواهد کار کنید و اتوبوس را به توقفگاه ببرید.

علیرغم استقرار مأموران نیروی انتظامی و تهدید رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران تا ساعت دریافت این گزارش، رانندگان به این تهدیدات وقعی ننهادند و به حرکت اعتراضی خود در همبستگی با کارگر آزاده رضا شهابی ادامه دادند.

 

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

پيغام(1)

 • setareh
  شهریور 22, 1396 at

  بالاترین درودها به همبستگی ایرانیان .هیچ سلاحی و قدرتی که فکرازاده و برتر راحریف شود وجود ندارد . افرین و درود به این همبستگی. ایران متعلق و در اختیارما مردم ایران است .مذهب اعراب باید ترد شود و اخوندهای ادمکش وخامنه ای قاتل ایرانیان با ید محاکمه و باقی اخوندهای بی مصرف باید ایران را ترک کنند .عزیزان و بزرگانی چون منصور اصانلو ٬ بزرگوار جعفر عظیم زاده و قهرمان رضا شهابی هستند که برای ازادی ایران جان در میان گذاشته اند ..من به نوبه خودم این خبر را تکثیر و حمایت و با ان افتخار میکنم .ارزو دارم و تقا ضا دارم این حرکت را بسیار موثر و پی گیر کنیم و ادامه دهیم .
  این چند جمله را هم از بزرگ مرد دلسوز و راستکار ایران دکتر محمد مصدق تقدیم می کنم
  به کسانی که وقتی پای مصالح عموم به‌میان آید از مصالح خصوصی و نظریات شخصی صرفنظر می‌کنند.

  به‌کسانی که در سیاست مملکت اهل سازش نیستند و تاآن‌جا که موفق شوند مرد و مردانه می‌ایستند و یک‌دندگی به‌خرج می‌دهند و به‌کسانی که در راه آزادی و استقلال ایران عزیز از همه‌چیز خود می‌گذرند،
  احمدآباد، آبان‌ماه ۱۳۴۱‌

كامنت گذارى

1 Comment