ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > بانوان کفن‌پوش در راهپیمایی سپرده‌گذاران غارت‌شده کاسپین ۱۷بهمن مجموعه کلیپ

بانوان کفن‌پوش در راهپیمایی سپرده‌گذاران غارت‌شده کاسپین ۱۷بهمن مجموعه کلیپ

ایران ـ کارگری

بانوان کفن‌پوش در راهپیمایی سپرده‌گذاران غارت‌شده کاسپین ۱۷بهمن  مجموعه کلیپ

روز سه‌شنبه۱۷بهمن‌ماه۹۶ سپرده‌گذاران غارت شده مؤسسه کاسپین در شهرهای تهران، رشت و بابل اقدام به تجمع و راهپیمایی در مقابل شعبه های مؤسسه دزد کاسپین وابسته به سپاه کردند.

در تهران راهپیمایی سپرده‌گذاران غارت شده  به سمت شعبه الوند مؤسسه دزد و کلاهبردار کاسپین انجام شد. این مؤسسه از طرف بانک مرکزی دزد و غارتگر مجوز گرفته است. سپرده‌گذاران با اشاره به همدستی همه مقامات دزد شعار میدادند   :

کاسپین دزدی کرده دولت حمایت کرده
مجوزا بهانه بود دزدی زیرکانه بود
ساماندهی شعاره ملت شده آواره
پول مارو دزدیدن دارن باهاش وام میدن
اختلاس دولتی آخ بی‌غیرتی

در تهران و در پاسخ به فراخوان قبلی، سپرده گذاران در اعتراض به چپاول اموال خود توسط مؤسسه دزد کاسپین در مقابل شعبه مرکزی آن  در خیابان آفریقا دست به تجمع زدند.

در شهر رشت غارت شدگان مؤسسه دزد کاسپین اقدام به تجمع در مقابل شعبه مرکزی این مؤسسه نموده و با تخم مرغ رنگی و گوجه فرنگی و سبزی گندیده درب و شیشه ورودی شعبه را مزین کردند.

بانوان سپرده‌گذار بصورت کفن پوش در این تجمع شرکت کردند. امری که حاکی از آمادگی این آنها برای مقابله با دخالت و سرکوب احتمالی نیروی انتظامی بود.

سپرده‌گذاران رشت شعار می‌دادند:
حسین حسین شعارشون دزدی افتخارشون
دولت ورشکسته رو پول ما نشسته
مفسد اقتصادی آزاد باید گردد سپرده‌گذار اعدام باید گردد
کاسپین دزدی کرده دولت حمایت کرده

در بابل نیز سپرده‌گذاران غارت شده مؤسسه دزد کاسپین اقدام به تجمع در مقابل یکی از شعب کاسپین کردند و با سردادن شعار اعتراض خود را به بی عملی دولت و مقامات ابراز کردند.

در بابل سپرده‌گذاران غارت شده توسط مؤسسات رسمی دولتی شعار می‌دادند:
بگو مرگ بر سیف بگو مرگ برسیف
ما بندگان الله غارت شدیم به والله
دزدا همه همدستن راه قانون رو بستن

همچنین در تهران صبح امروز سه شنبه۱۷بهمن۹۶ غارت شدگان موسسات افضل توس و آرمان وحدت و ولی عصر مقابل ساختمان مجلس تجمع کردند.

دولتمردان با سیاست صبر و بی عملی فکر می‌کردند که می‌توانند ظرف چندماه سپرده‌گذاران غارت‌شده را خسته کنند و همه سرمایه این جمعیت چند میلیونی را مثل حقوق کارگران زحمتکش به تاراج ببرند. اما سپرده‌گذاران با عزم و اراده و پشتکار خستگی ناپذیر خود نشان دادند که تا بازپس گرفتن سرمایه به یغما رفته خود سکوت نخواهند کرد و خسته هم نخواهند شد. و نهایتأ روسیاهی به دزدان حاکم باقی خواهد ماند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment