ایران کارگر > اخبار > اخبار تظاهرات > درگیری‌ها و تظاهرات بانه به روایت تصویر؛ مجموعه آخرین کلیپها و عکسها

درگیری‌ها و تظاهرات بانه به روایت تصویر؛ مجموعه آخرین کلیپها و عکسها

تظاهرات درگیری بانه

ایران – تظاهرات بانه

مشاهده کلیپهای تظاهرات و درگیری در بانه

روزسه‌شنبه۱۴شهریورماه۱۳۹۶ فیلم‌های ارسالی تازه نشان می‌دهد که مردم قهرمان بانه در نقاط مختلف شهر با ماموران گارد ضد شورش که تلاش می‌کردند با شلیک تیر مستقیم و کشتن و زخمی کردن مردم و بستن خیابانها آنها را وادار به عقب نشینی کنند با پرتاب سنگ مقابله کرده و گارد ضد شورش را مجبور به عقب نشینی کردند. شهر بانه حالت جنگی به خود گرفته است.

 

تظاهرات درگیری بانه تظاهرات درگیری بانه تظاهرات درگیری بانه تظاهرات درگیری بانه

تظاهرات درگیری بانه تظاهرات و درگیری بانه

 

 

بانه تظاهرات
سوزاندن کارت بسیج

بانه تظاهرات بانه تظاهرات بانه تظاهرات بانه تظاهرات

بانه تظاهرات ۳
محل گلوله روی بدن مجروحین

بانه تظاهرات ۲

یادآوری می‌شود در پی قتل ناجوانمردانه دو کولبر کرد در شهر بانه، فعالان مدنی این شهر خواستار اعتصاب عمومی کسبه و بازاریان شده بودند و سه شنبه ساعت ده صبح سه شنبه ۱۴ شهریور از میدان جهاد بانه به سمت فرمانداری حرکت خواهند کرد!

روز دوشنبه ۱۳ شهریور یکی از این کولبران جوان ۲۱ساله‌ای به نام حیدر فرجی اهل روستای شه‌شه است که متولد سال ۱۳۷۵است و کولبر دوم قادر بهرامی نام دارد که اهل روستای وه‌زمه‌له بوده است. وی ۴۱ساله و متاهل و دارای ۴فرزند می‌باشد.

این دو کولبر زحمتکش بدون همراه داشتن هیچگونه بار قاچاق، در حال حرکت به سوی مرز بودند که از ناحیه سر به آنها شلیک شده و در جا به قتل می‌رسند .

قتل این دو کولبر موجب بروز خشم و اعتراض مردم منطقه از این جنایت شده است، مردم پس از انتقال اجساد دو کولبر به بیمارستان، در برابر فرمانداری تجمع اعتراضی کرده و پس از شکستن درب به داخل ساختمان وارد شده و خواستار شناسایی و مجازات عاملان این جنایت شدند.

لینک خبر مربوط به قتل دو کولبر

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment