ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > درد دلها و تصمیم به خودکشی یک کارگر محروم از فشار فقر و بیکاری – کلیپ

درد دلها و تصمیم به خودکشی یک کارگر محروم از فشار فقر و بیکاری – کلیپ

ایران – کارگری

درد دلها و تصمیم به خودکشی یک کارگر محروم از فشار فقر و بیکاری – کلیپ

آنچه در این ویدئو  مشاهده می کنید درد دلها و تصمیم یک کارگر ساده نظافت محروم به خودکشی به علت فقر شدید و بیکاری است که دل هر انسانی را به درد می آورد و این کارگر که به واسطه فقر در زندگیش به بن بست رسیده و هیچ کاری هم نمی تواند بکند، از مردم کمک می خواهد.

در ایرانی که به لحاظ منابع طبیعی و زیر زمینی یکی از غنی ترین کشورهای دنیا محسوب می شود ، چنین گستره ای از نارسایی و فقر و بیکاری هیچ علتی ندارد جز بر باد دادن داراییها و ثروتهای مردم ایران در مداخلات منطقه ای و یا توسط رانت خواران و آقازاده ها و . . .

درد دلها و تصمیم به خودکشی یک کارگر محروم از فشار فقر و بیکاری
درد دلها و تصمیم به خودکشی یک کارگر محروم از فشار فقر و بیکاری

البته وضعیت این کارگر محروم که ویدئوی صحبتهای او را مشاهده کردید فقط گوشه بسیار کوچکی از وضعیت نابسامان و انفجاری اقتصادی جامعه ایران است و این کارگر محروم نیز یکی اژ قربانیان فساد و غارت و چپاول اموال میهنمان ایران است. و  از طرف دیگر باید شاهد زباله گردی و زباله جمع کنی مردم محروم وطنمان برای تامین لقمه نانی باشیم.

در یک کلام اقشار فقیر و تهیدست طی سالهای اخیر به این تجربه تلخ رسیده اند که در حاکمیت جمهوری اسلامی هیچ آینده‌ روشنی برای آنها متصور نیست. زندگی در بن بست کامل اقتصادی. سفره خالی،‌ فرزندان گرسنه، نداشتن خانه و کاشانه و سرپناه و . . . همه اینها امید به زندگی را از مردم سلب می‌کند و در این میان آنهایی که در خود توان مقابله با این وضعیت یا تحمل آنرا نمی یابند دست به خودکشی می‌زنند. حال آنکه تنها راه و تنها راه برای نجات خود و نسلهای بعدی از این وضعیت، ایستادن و مبارزه کردن با این شرایط است به هر قیمت.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment