ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > «مسئولین که خودشونو جای مردم نمی‌گذارند»؛درد دلهای یک خانم مستاجر از فشار بالای تورم – کلیپ

«مسئولین که خودشونو جای مردم نمی‌گذارند»؛درد دلهای یک خانم مستاجر از فشار بالای تورم – کلیپ

ایران – اجتماعی

«مسئولین که خودشونو جای مردم نمی گذارند»؛ درد دلهای یک خانم مستاجر از فشار بالای تورم – کلیپ

در این کلیپ صحبتهای یک خانم جوان مستاجر را مشاهده می کنید که از تورم و افزایش صعودی قیمتها و بخصوص اجاره خانه به جان آمده است و از مشکلات و فشار روزمره ای که بر روی او و همه مردم است می گوید از اینکه با این حقوق و درآمدی که بسیاری از مردم دارند دیگر حتی تهیه گوجه و قوت لایموت هم برای مردم سخت و غیر ممکن شده است.

درد دلهای یک خانم مستاجر از فشار بالای تورم

این کلیپ دردناک را در کنار اختلاس‌های نجومی هزاران میلیارد تومانی و دزدی‌های دهها میلیارد دلاری سپاه از نفت و قاچاق کالا و مواد مخدر و کلاهبرداری حکومتی از طریق مؤسسه‌های پولی مانند کاسپین که پوششی برای چپاول مستقیم پول مردم است قرار دهید.  همچنین به آنها اضافه کنید ثروت آقازاده‌ها و هزینه‌های دهها میلیارد دلاری جنگ و کشتار در سوریه برای سرپانگهداشتن بشار اسد دیکتاتور سوریه و حوثی‌های یمن و شبه نظامیان حزب‌الله لبنان و حشدالشعبی در عراق و طالبان در افغانستان و کشورهای دیگر در خاورمیانه و افریقارا.

در ایرانی که به لحاظ منابع طبیعی و زیر زمینی یکی از غنی ترین کشورهای دنیا محسوب می شود ، چنین گستره ای از نارسایی و فقر هیچ علتی ندارد جز بر باد دادن داراییها و ثروتهای مردم ایران در مداخلات منطقه ای و یا توسط رانت خواران و آقازاده ها و . . .

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment