ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > درخواست همسر رضا شهابی از رانندگان و کارگران شرکت واحد برای تجمع

درخواست همسر رضا شهابی از رانندگان و کارگران شرکت واحد برای تجمع

فراخوان همسر رضا شهابی

ایران – کارگری

درخواست همسر رضا شهابی از رانندگان و کارگران شرکت واحد برای تجمع

همسر کارگر آزاده و زحمتکش شرکت واحد رضا شهابی که ۲۶ روز است در زندان در اعتصاب غذا بسر می برد، طی اطلاعیه ای خواستار همبستگی همکاران رضا برای نجات او شد، که در زیر این اطلاعیه را مشاهده می کنید:

رضا شهابی راننده زحمتکش و حق طلب شرکت واحد، بیست و شش روز است که اعتصاب غذا کرده است و سمت چپ بدن او بی حس شده و جانش در خطر است.

برای نجات جان و آزادی رضا روز سه شنبه چهاردهم شهریور ساعت ده صبح به مجلس بهارستان مراجعه می کنم. و از تمامی رانندگان و کارگران شرکت واحد انتظار دارم همراه و یاری رسان من و صدای رضا باشند.
همسر رضا شهابی، راننده زحمتکش و حق طلب شرکت واحد اتوبوسرانی

یادآوری می شود که دهم شهریور سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه طی اطلاعیه ای از وخامت حال کارگر آزاده آقای رضـا شهابی خبر دادند که در زیر مشاهده می کنید :

وخامت حال رضـا شهابی به دلیل ادامه اعتصاب غذا

حال رضـا شهابی به دلیل عوارض ناشی از اعتصاب غذا وخیم است. خانواده ایشان پس از ملاقات روز چهارشنبه هشتم شهریور اعلام کردند که رضـا ضعف شدید دارد و در ملاقات حال صحبت کردن نداشته همچنین دست چپ ایشان سر شده و گزگز می کند. یادآور می شود امروز بیست و دومین روز اعتصاب غذا این کارگر زحمتکش می باشد.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه عمیقا به دلیل وخامت حال کارگر زحمتکش رضا شهابی نگران است. و مسئولیت شرایط بوجود آمده برای ایشان را متوجه مسولان قضایی و امنیتی می داند و خواهان آزادی فوری و بی قید و شرط ایشان همچنین لغو احکام زندان علیه ابراهیم مددی و داود رضوی دیگر اعضای هیات مدیره سندیکا و فعالین کارگری و معلمان می باشد.

سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه

همچنین روز شنبه۱۱ شهریور خانم فرانسس اوگرادی دبیر کل کنگره اتحادیه های کارگری بریتانیا(تی یو س)؛ طی نامه ای خطاب به مقامات دولتی و روحانی از دولت روحانی خواسته است که فعال کارگری و زندانی سیاسی رضا شهابی، را فوری آزاد کند و تصمیم قضائیه مبنی بر عدم پذیرش مرخصی پزشکی او را محکوم کرده است.

متن نامه دبیر کل کنگره اتحادیه های کارگری بریتانیا

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment