ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > خودکشی هولناک و عجیب یک خانم کارمند متاهل با پرتاب کردن خود از طبقه چهارم

خودکشی هولناک و عجیب یک خانم کارمند متاهل با پرتاب کردن خود از طبقه چهارم

خودکشی
ایران – اجتماعی

خودکشی هولناک یک خانم کارمند متاهل با پرتاب کردن خود از طبقه چهارم

سعید اعلی قلی پور، رئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ گفت: خانم جوانی در اقدامی عجیب ساعت ۹ صبح روز شنبه با پایین پرتاب کردن خویش از طبقه چهارم ساختمانی در محدوده گلبرگ دست به خودکشی زد.

رئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ گفت: این  خانم ۲۸ ساله متاهل و فاقد فرزند که کارمند شرکتی خصوصی در محدوده شرق تهران بود در حالی خودکشی کرد که درهای شرکت را پیش از این اقدام خود به روی همکارانش قفل کرده بود.
سرهنگ قلی پور افزود: این خانم جوان که از کارمندان شرکت بود وقتی وارد آپارتمان می شود که پیش از او کسی در آنجا حضور نداشت.

او اضافه کرد: وی پس از قطع کردن تمامی دوربین های مداربسته درب شرکت را به روی همکاران قفل می کند و در حالیکه همکارانش سعی می کردند او را نجات دهند خودش را از پنجره ساختمان به بیرون پرتاب می کند. او پیش از هر اقدامی به همکارانش پیام داده بود و از آنها حلالیت طلبیده بود.
از مدتها شاهد بسیاری از این موارد خودکشی در سراسر کشور هستیم.

در خبر دیگری به دلیل بیکاری، یک جوان مهابادی دست به خودکشی زد

بنابر گزارشات رسیده، روز سه‌شنبه سوم بهمن‌ماه نیز یک جوان کُرد به نام “هیوا مولودی” فرزند عمر اهل روستای “گاومیشان” از توابع مهاباد اقدام به خودکشی و جان خود را از دست داد.
منابع مطلع در این رابطه گفتند، این جوان کُرد به دلیل بیکاری دست به خودکشی از طریق حلق‌آویز نمودن خود زده و به زندگی خود پایان داده است.
در خبر دیگری روز شنبه سی‌ام دی‌ماه، یک جوان ٢٧ ساله به نام “س.م” اهل روستای “اوچ تپه” از توابع بوکان به دلایل نامعلومی به زندگی خود پایان داد.
امروزه در ایران خودکشی بیشتر بین جوانان رواج دارد که یکی از علل اساسی آن نیز بیکاری و فقر، افزایش نابرابری‌های اقتصادی و اجتماعی، ناامیدی به آینده و نبود شادی در جامعه و فشاری طاقت‌فرسای اقتصادی و اجتماعی می‌باشد.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment