ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > خودکشی فجیع یک مرد ۳۵ ساله در تهران با پرتاب خود از روی پل + عکس

خودکشی فجیع یک مرد ۳۵ ساله در تهران با پرتاب خود از روی پل + عکس

خودکشی
ایران – اجتماعی

خودکشی فجیع یک مرد ۳۵ ساله در تهران با پرتاب خود از روی پل

 یک مرد ۳۵ساله در تهران با انداختن خود از روی پل خودکشی کرد

روز پنج‌شنبه۱۱آبان‌ماه۹۶ مردی با انداختن خود از پل خیابان دماوند در بزرگراه امام علی (ع) دست به خودکشی زد که متاسفانه جان باخت.

اورژانس تهران با تایید این خبر اعلام کرد که این مرد ۳۵ ساله به محض پرت شدن به بزرگراه امام علی (ع) با یک خودرو برخورد کرده و در صحنه جان باخته است و در لحظه‌ای که ماموران اورژانس در صحنه حاضر شده‌اند علائم حیاتی نداشته است.

خودکشی در ایران به دلیل وضعیت فاجعه بار اقتصادی و سرکوب صورت می‌گیرد که ایران را در رده بالاترین کشورهایی قرار داده است که این اقدام تاسف برانگیز در آن صورت می‌گیرد. با این حال این روزها شاهد اعتراضات قشر‌های مختلف مردم از فرهنگیان و کارگران تا دانشجویان و بازنشستگان و حتی روستاییان در اعتراض به همین وضعیت اقتصادی فاجعه بار هستیم. معترضان در جای جای میهن تغییر در وضع موجود و به محاکمه کشاندن عاملان چنین وضعی شده اند و با سردادن شعارهایی چون «سوریه رو رها کن فکری به حال ما کن» یا «دولت به این بی‌غیرتی هرگز ندیده ملتی» یا «مرگ بر این دولت مردم فریب» خشم خود را نسبت به ارگانهای دولتی که جیب مردم را خالی و کیسه‌های خود را پر کرده و یا صرف تامین مخارج مداخلات در سوریه و عراق و لبنان و یمن می‌کنند ابراز می‌کنند.

خودکشی

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment