ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > خودسوزی مغازه دار به‌جان‌آمده از ظلم شهرداری، همراه فرزندش‌و مقابل چشمان شهردار تهران + فیلم

خودسوزی مغازه دار به‌جان‌آمده از ظلم شهرداری، همراه فرزندش‌و مقابل چشمان شهردار تهران + فیلم

ایران – اجتماعی

خودسوزی مغازه دار به‌جان آمده از ظلم شهرداری، همراه فرزندش و مقابل چشم شهردار تهران + فیلم

.امروز صبح شهر تهران شاهد خودسوزی مغازه دار به جان آمده مقابل شهرداری و جلوی چشمان شهردار بود

صبح امروز سه‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ یکی از کسبه منطقه ۲ مقابل ساختمان مرکزی شهرداری تهران قصد داشت خود و فرزندش را به آتش بکشد. اهالی حاضر در محل موفق شدند کودک را از دست او جدا کنند اما پدر بجان آمده از ظلم و ستم مأموران شهرداری، بلافاصله روی خودش بنزین ریخت و با زدن کبریت اقدام به خودسوزی کرد. این حادثه در حالی اتفاق افتاد که این فرد به همراه خانواده خود در محل حضور یافته بود.

پس از این اقدام رانندگان خودروها و سایر شهروندان با در دست داشتن کپسول‌های آتش‌نشانی به محل آتش‌سوزی آمده و اقدام به خاموش کردن آتش کردند که پس از این بخشی از بدن این شهروند ۴۵ ساله در آتش سوخت.

بنا بر اظهارات شاهدان در این حادثه ، اقدام به خودسوزی این پدر ۴۵ ساله آنهم همراه با فرزندش، به دلیل فشارهای صورت گرفته از طریق شهرداری منطقه ۲ در شهرک مخابرات نسبت به مغازه‌ای بوده که شهروند ۴۵ ساله داشته است و در حالی که وی طی ماههای اخیر مبلغی را بابت تغییر کاربری مغازه خود پرداخت کرده بود اما شهرداری تهران همچنان از ارائه مجوز فعالیت وی ممانعت کرده است.

شهرداری تهران در ادامه فشارهایش اقدام به پلمب کردن مغازه این مرد که تنها منبع درآمدش بود نمود.

وی بارها به شهرداری مراجعه و درخواست رسیدگی به وضعیتش را داده بود اما با بی توجهی کامل مسئولان شهرداری مواجه شده بود. نهایتأ او تصمیم گرفت خود و فرزندانش را به آتش بکشد.

وی که ۲ فرزندش را به همراه داشت در مقابل شهرداری تهران و دقیقأ همزمان با خروج شهردار تهران از شورای شهر قصد سوزاندن خود و فرزندانش را داشت که با تلاش اهالی فرزندش را از او جدا کردند. اما او بلافاصله با ریختن بنزین بر روی خودش اقدام به خودسوزی کرد. شهردار تهران لحظه ای مکث کرد و سپس صحنه را ترک نمود.

.یادآوری می شود که ماموران شهرداری منطقه ۳ تهران در یک اقدام جنایتکارانه گوش یک کودک کار را با تیغ اصلاح بریدند

خودسوزی مغازه دار به‌جان‌آمده از ظلم شهرداری، جلوی فرزندش و مقابل چشمان شهردار تهران

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment