ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > اقدام به خودسوزی مرد ۳۵ ساله در بابل

اقدام به خودسوزی مرد ۳۵ ساله در بابل

خودسوزی
ایران – اجتماعی

اقدام به خودسوزی مرد ۳۵ ساله در بابل

مهدی غلام‌نیا روشن، سخنگوی سازمان اورژانس بابل گفت: مرد ۳۵ ساله در بابل به علت خودسوزی در بیمارستان سوانح و سوختگی زارع ساری بستری شد. سخنگوی سازمان اورژانس بابل در باره گفت: گزارشی به سازمان اورژانس بابل مبنی خودسوزی در خشرودپی، اطلاع رسانی شد. غلام‌نیا روشن افزود: در این حادثه یک مرد ۳۵ ساله با نفت اقدام به خودسوزی کرده بود.

سخنگوی سازمان اورژانس بابل اضافه کرد: تکنسین‌های اورژانس پس از اقدامات پزشکی اولیه وی را به بیمارستان بهشتی بابل منتقل کردند. مهدی غلام‌نیا روشن افزود: بیمار دچار ۷۰ درصد سوختگی شده بود که پس از ادامه درمان در بیمارستان بهشتی به بیمارستان سوانح و سوختگی زارع در ساری منتقل شد. براساس گزارشات رسیده، در حال حاضر حال بیمار وخیم اعلام شده است. هنوز از هویت وی و علت این اقدام اطلاعی در دست نیست.

یادآوری می‌شود که صبح روز سه‌شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۷ نیز یکی از کسبه منطقه ۲ تهران مقابل ساختمان مرکزی شهرداری تهران قصد داشت خود و فرزندش را به آتش بکشد. اما اهالی حاضر در محل موفق شدند کودک را از دست او جدا کنند اما پدر بجان آمده از ظلم و ستم مأموران شهرداری، بلافاصله روی خودش بنزین ریخته و با زدن کبریت اقدام به خودسوزی کرد. این حادثه در حالی اتفاق افتاد که این فرد به همراه خانواده خود در محل حضور یافته بود.

در گزارشات بعدی مشخص شد که این فرد که جلوی شهرداری تهران خودسوزی کرده بود، دارای شرایط نامساعد مالی و نان‌آور هفت نفر از اعضای خانواده‌اش بوده است. این کاسب مظلوم که به دنبال پلمب شدن مغازه اش، تنها منبع درآمدش توسط ماموران شهرداری تهران دست به خودسوزی زده بود، روز یکشنبه ۱۹ شهریور ماه به علت شدت جراحات وارده، در بیمارستان فوت کرد.

بیشتر بخوانید: خودسوزی مغازه دار به‌جان آمده از ظلم شهرداری، همراه فرزندش و مقابل چشم شهردار تهران + فیلم

 به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment