ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > کمپین سوزاندن کارتهای بسیج و سپاه،و خودداری از سرکوب تظاهرات مردم

کمپین سوزاندن کارتهای بسیج و سپاه،و خودداری از سرکوب تظاهرات مردم

سرکوب تظاهرات
ایران – اجتماعی – تظاهرات

کمپین سوزاندن کارتهای بسیج و سپاه،و خودداری از سرکوب تظاهرات مردم

شماری از بسیجیان شهرهای مختلف میهن با انتشار تصاویری از سوزاندن کارت‌های فعال بسیج، مخالفت خود را با “سرکوب مردم معترض” در خیابانها ابراز کرده و از رویارویی با تظاهرات ها سرباز می‌زنند.

کانال تلگرامی وبسایت آمدنیوز تصاویری از بسیجیانی منتشر کرده که با سوزاندن کارت‌های بسیج خود، از رویارویی با مردم معترض که در اعتراض اوضاع اقتصادی نابسامان ایران دست به تظاهرات زده‌اند، سرباز زدند.

یک بسیجی از بسیجیانی که اقدام به سوزاندن کارت عضویت خود در بسیج کرده، در گفتگوی اختصاصی خود با “العربیة.نت” گفته است: «ما از کره دیگری به زمین نیامده‌ایم. ما از همین مردم هستیم و به همین مردم تعلق داریم. در دوره‌های مختلفی که در بسیج گذراندیم به ما گفته بودند که وظیفه اصلی ما حمایت از مردم و کشور است ولی حالا می‌بینیم که فرماندهان دستور سرکوب مردمی را صادر می‌کنند که درخواستی جز آزادی، عدالت و سربلندی کشور را ندارند. »

این بسیجی جوان که اعلام کرد مسیر خود را از نیروهای سرکوبگر بسیج جدا کرده، در ادامه گفت: «سوزاندن کارت بسیج در واقع سوزاندن یک کاغذ نیست، بلکه تبری‌جویی از اندیشه‌ای است که بر خلاف ادعاهایش درد مردم برایش مهم نیست و در صورت لزوم سینه مردم بی‌پناه را با گلوله می‌درد. »

در همین رابطه اخیرا کمپین سوزاندن کارتها و تقدیرنامه های بسیج و سپاه، برای پیوستن به قیام مردم ایران با سوزاندن کارت بسیج یا سپاه شروع شده است، که تاکنون تعدادی از این نیروها هم به این کمپین پیوستند.

در اینجا نیز یکبار دیگر از همه نیروهای مسلح در هر لباسی که هستند می‌خواهیم که صفوف خود را از صف حاکمین جنایتکاری که میلیونها تن از مردم ایران را گرسنه نگاه داشته اند و در عین حال سینه مالامال از درد و رنج سالیان آنها را هدف گلوله های کین‌آلود خود قرار می‌دهند جدا سازند و تا دیر نشده به صفوف مردم عدالتخواه در شهر و دیار خود بپیوندند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment