ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > خبر های کوتاه از شهرهای میهن؛ سه‌شنبه ۱۴ شهریور + عکس

خبر های کوتاه از شهرهای میهن؛ سه‌شنبه ۱۴ شهریور + عکس

خبر ها ۲

ایران ـ خبر های کوتاه

 تجمع اعتراضی جمعی از شهروندان بانه مقابل فرمانداری این شهر به خاطر مرگ دو کولبر + مجموعه عکس در پایان خبرها

بر اساس خبر های دریافتی روزسه شنبه۱۴شهریور۹۶ تعدادی از شهروندان بانه مقابل فرمانداری این شهر به خاطر مرگ دو کولبر  تجمع اعتراضی برگزار کردند

در ادامه اعتصاب عمومی چندین هزار نفر از مردم بانه از چهارگوشه شهر به سمت فرمانداری رفته اند. گفته می شود که فرماندار از دیروز محل فرمانداری را ترک ک به نقطه نامعلومی انتقال داده شده است.اخبار تکمیلی به اگاهی می رسد.

یکی از فعالین در تظاهرات گزارشمی‌کند که نیروی انتظامی با وارد کردن چماقدارن و افراد بد نامش بە صحنە می خواهد تحصن و اعتصاب مردم شهر بانە را بە جهت مورد نظرش کە همان خشونت .است، سوق دهد. مردم هوشیار باشند و احساساتی نشوند. ما پیگیرانە بدنبال احقاق خواستەهایمان هستیم

خبر ها ۱

 

بازنشستگان لشکری و کشوری مقابل دفتر روحانی در تهران تجمع اعتراضی برگزار کردند +  مجموعه عکس در پایان خبرها

مشاهده فیلم تظاهرات

 خبر ها ۸

صبح روزسه‌شنبه۱۴شهریورماه۱۳۹۶ بازنشتگان لشکری و کشوری در پاسخ  به فراخوان در اعتراض به مشکلات معیشتی و ارتقای وضعیت معیشتی خود مقابل ساختمان کوثر نهاد ریاست جمهوری تجمع کردند

این تجمع کنندگان درخواست‌هایی از جمله تسریع در اصلاح و دائمی شدن قانون خدمات مدیریتی کشوری و ارتقای وضعیت معیشتی خود دارند.

 تجمع اعتراضی کارمندان و کارگران کارخانه آرد عشایر لرستان

 خبر ها ۶

بنا به خبر دریافتی روزسه شنبه۱۴شهریور۹۶  کارکنان شرکت آرد عشایر ایران شعبه لرستان به دلیل عدم پرداخت حقوق معوقه و نابسامانی وضعیت این شرکت در این واحد تجاری خدماتی تجمع کردند و خواستار بهبود و پرداخت حقوق معوقه چند ماهه ورفع مشکلات خود شد.

تجمع اعتراضی فروشندگان سیار در مقابل فرمانداری فیروزآباد

 خبر ها ۷

روزسه شنبه۱۴شهریور۹۶ فروشندگان سیار در مقابل فرمانداری فیروزآباد در استان فارس در اعتراض به راه اندازی بازار هفتگی در شهرستان  تجمع اعتراضی برگزارکردند

یک شهروند بهایی در تهران بازداشت شد

 خبر ها ۹

روز گذشته ۱۲ شهریور ماه بهنام روحانی فرد، شهروند بهایی در تهران، از سوی نیروهای امنیتی بازداشت شد.«مأمورین امنیتی پس از تعقیب بهنام روحانی فرد در خیابان و بازداشت، و پس از تفتیش منزل او را به زندان اوین منتقل کردند».

تجمع اعتراضی خانواده‌های دو کولبر متوفی بانه‌ای به همراه جمعی از مردم مقابل فرمانداری

 

خبر ها ۴۴ 

بنا به خبر دریافتی روز دوشنبه۱۳ شهریورخانواده‌های دو کولبر متوفی بانه‌ای به همراه جمعی از مردم مقابل فرمانداری بانه تجمع کردند. قتل این دو کولبر موجب بروز خشم و اعتراض مردم منطقه از این جنایت شده است، مردم پس از انتقال اجساد دو کولبر به بیمارستان، بهمراه خانواده آنها در برابر فرمانداری تجمع اعتراضی کرده و پس از شکستن درب به داخل ساختمان وارد شده و خواستار شناسایی و مجازات عاملان این جنایت شدند.خبر ها ۵۵

تجمع اعتراضی مقابل فرمانداری، بدليل كشته شدن  دو نفر از كولبران ، توسط گروهباني بنام “ سرانبند “

درحوالی روستای همنگ ژال ،  مردم  معتقدند کشته شدن کولبرها بدستور فرماندار جدید است و به همين دليل جلوي فرمانداري تجمع كرده و درب فرمانداری را شکستند.

مردم اعلام کردند روز سه شنبه در اعتراض به سرکوب کولبران و کشتن آنان دست به اعتصاب عمومی خواهند زد و ساعت ۶ عصر در چهارراه اصلی شهر دست به تجمع خواهند زد.

راهپیمایی ۶۰ روزه یک خانواده مشهدی در اعتراض به لغو کنسرت‌ها در مشهد

 خبر ها ۵

یک خانواده چهارنفری ایرانی در اعتراض به لغو کنسرت‌های موسیقی در خراسان رضوی با پای پیاده ۶۰ روز سراسر ایران را می‌گردند و با استادان موسیقی نواحی دیدار می‌کنند.این خانواده ۳۵ روز پیش با کوله‌پشتی سفر خود را شروع کردند. شعار خانواده این است: “ما حق داریم آوازهای سرزمین مادری را در شهرمان بشنویم.”

تجمع اعتراضی مالباختگان موسسه اعتباری آرمان البرز ایرانیان

 

خبر ها ۴

روز دوشنبه ۱۳ شهریور جمعی از غارت شدگان موسسه اعتباری آرمان البرز ایرانیان در اعتراض به غارت اموالشان در مقابل وزارت اقتصاد و دارایی تجمع اعتراضی بر پا کردند تجمع کنندگان میگفتند -رسما پول ملت رو میگیرن پس نمیدن دولت هم پشتشونه…

مرگ یک کارگر در کاشان بر اثر ریزش دیواره فاضلاب

روز دوشنبه۱۳شهریور، ریزش دیواره کانال فاضلاب در منطقه ناجی‌آباد کاشان یک کارگر را به کام مرگ فرو برد.

حادثه ریزش دیواره کانال فاضلاب در خیابان مهستان واقع در شهرک فاز ۲ ناجی‌آباد کاشان اتفاق افتاد و به مرگ یک کارگر انجامید.

براساس اعلام سازمان آتش‌نشانی کاشان، به دنبال اعلام حادثه ریزش دیواره کانال فاضلاب، ماموران امداد و نجات بلافاصله به محل وقوع حادثه اعزام شدند که در بررسی‌های اولیه مشخص شد کارگر تبعه افغان بر اثر رانش تراشه از دیواره کانال فاضلاب محبوس و بدنبال آن فوت کرده است.

آتش نشانان پس از حضور در محل حادثه و انجام عملیات خاکبرداری، فرد محبوس در زیر آوار را به بیرون منتقل و تحویل اورژانس دادند اما مشخص شد این کارگر در لحظات اولیه در اثر شدت جراحت زیر آوار فوت کرده است.

 

تجمع کارگران پارسیلون در برابر اداره کار خرم آباد

 

خبر ها ۳

بنا به خبر دریافتی امروز دوشنبه مورخ۱۳۹۶/۶/۱۳ از ساعت ۹ صبح تا۱۲ ظهر حدود ۲۰۰ نفر از کارگران قراردادی و بازنشسته  کارخانه پارسیلون در جلوی اداره کل کار و تعاون و رفاه اجتماعی خرم آباد استان لرستان دست به تحصن زدند و خواستار دریافت مطالبات معوقه خود و سنوات بازنشستگی  درسال۸۸تا۹۶ شدند.

پارسیلون قدمتی بیش ازچهل سال دارد و بزرگترین تولیدکننده نخ نایلون در خاورمیانه است اما متاسفانه بدلیل عدم مدیریت و دروغ مسئولین استان، کارخانه به این عظمت تعطیل شده و پرسنل آن هم چنان درپی مطالبات خود سرگردانند.

تجمع اعتراضی در تهران

 

خبر ها

تجمع اعتراضی غارت‌شدگان مؤسسه اعتباری آرمان البرز ایرانیان در تهران

روز دوشنبه ۱۳شهریور جمعی از غارت‌شدگان مؤسسه اعتباری آرمان البرز ایرانیان در اعتراض به غارت اموالشان در مقابل وزارت اقتصاد و دارایی تجمع اعتراضی برپا کردند تجمع‌کنندگان می‌گفتند -رسماً پول ملت رو می‌گیرن پس نمیدن دولت هم پشت آنهاست…

تجمع اعتراضی صیادان هندیجان در مقابل فرمانداری

بنا به خبر دریافتی روز دوشنبه ۱۳ شهریور جمعی از صیادان هندیجان در استان خوزستان در مقابل ساختمان فرمانداری در این شهرستان تجمع اعتراضی برگزار کردند. آنها در اعتراض به اجازه ندادن به صیادان به صید بسیار زیاد اقدام به تجمع کردند.

مجموعه عکسهای اعتصاب در بانه

 

خبر خبر خبر

مجموعه عکسهای تجمع بازنشستگان در تهران

 

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment