ایران کارگر > اخبار > اخبار اقتصادی > خبر های کوتاه از شهرهای میهن؛ چهارشنبه ۲۶ مهرماه + مجموعه عکس

خبر های کوتاه از شهرهای میهن؛ چهارشنبه ۲۶ مهرماه + مجموعه عکس

خبر

ایران – خبر های کوتاه

۲۰۰ نفر از نیروهای شرکت حفاری شمال اخراج  شدند

بنا به خبر های دریافتی مدیرعامل شرکت حفاری شمال گفت: ۲۰۰ نفر از نیروهای شرکت حفاری شمال قرارداد آنها به پایان رسید و اخراج شدند. اين روند در همه كارخانه ها و شركتها پياده ميشود ، و به خيلي بيكاران روز به روز اضافه ميشود. علت را كجا بايد جستجو كرد ؟

 ادامه بلاتکیلفی شغلی ومعیشتی کارگران اخراجی کارخانه سامان کاشی بروجرد

خبر

با گذشت یک سال از اخراج کارگران کارخانه سامان کاشی بروجرد و تجمعات اعتراضی و پیگیریهایشان، هنوز این کارگران سرگردان هستند و دست آنها به مطالبات نرسیده و این افراد 3.5 میلیارد تومان از کارفرما طلب دارند.

 تجمع اعتراضی کارگران عسلویه به عدم دریافت ۴ ماه حقوق

خبر

بنا به خبر دریافتی روزچهارشنبه ۲۶ مهرماه کارگران فاز ۲۲ و ۲۴ عسلویه؛ دراعتراض به عدم دریافت ۴ ماه حقوقشان تجمع اعتراضی برگزارکردند.

 عدم پرداخت ۷ ماه حقوق کارگران شرکت صنعت بلوچ

خبر

بنا به خبر های رسیده روز چهارشنبه ، ۲۶ مهر ماه ، به گزارش یک منبع خبری محلی، یکی از کارگران شرکت صنعت بلوچ می گوید: با وجود اینکه هفت ماه از آخرین پرداخت حقوق کارگران می گذرد؛ اما مسئولین این شرکت هنوز برای این موضوع اقدام نکرده اند. و حقوق كارگران اين شركت پرداخت نشده است .

تراژدی عدم پرداخت حقوق کارگران شرکت متالوژی پودر ایران قزوین

خبر

روز چهارشنبه ، ۲۶ مهرماه ، چرخ تولید می‌چرخد اما خبری از حقوق نیست/ نمایندگان مجلس وعده‌های حمایت از جامعه کارگری را به یاد آورند

کارگران شرکت متالوژی پودر ایران،  از اردیبهشت ماه سال جاری تا کنون هیچ حقوقی دریافت نکرده‌ و با توجه به نبود امنیت شغلی در صورت اعتراض کار خود را از دست خواهند داد.

 

تجمع اعتراضی نخل‌داران آبپخش مقابل شرکت بهره برداری از شبکه‌های آبیاری

خبر

روز۲۶ مهرماه ۹۶ نخل‌داران آبپخشی مقابل شرکت بهره برداری از شبکه‌های آبیاری و زهکشی تجمع اعتراضی برپا کردند، آنها می‌گویند حق آبه ۲۰ درصد افزایش یافته اما از آب دادن به نخل‌ها خبری نیست

تهدید پرستاران گیلان از سوی اطلاعات

خبر
عکس از آرشیو

سه شنبه ۲۵ مهرماه ، بيش از یک سال است که کارانه پرستاران استان گیلان پرداخت نشده است، و مسوولان هم پاسخگو نیستند و ماه به ماه پرداخت کارانه ها به تعویق می افتد. پرستاران بشدت از این وضع ناراضی هستند اما هر بار که قصد اعتراض جمعی و برگزاری تحصن  داشته اند از سوی اطلاعات استان تهدید به برخورد شده اند.

تجمع معلمان

خبر

روز سه شنبه ۲۵ مهرماه ،  تعدادی از معلمان نهضت سوادآموزی مقابل فرمانداری سولدوز تجمع کردند، آنها می‌گویند چرا ۲۵ نفر از اقوام و خويشاوندان  برخی مسئولان بجای آنها استخدام شده‌اند ؟!

تجمع اعتراضی کارگران گسترش توسعه صنعت آذربایجان

خبر

طي روز هاي متوالي  دوشنبه ۲۴ و سه شنبه ۲۵، مهرماه ۹۶، گروهی از کارگران شاغل در کارخانه «گسترش توسعه صنعت آذربایجان» نسبت به پرداخت نشدن مطالبات مزدی خود در محوطه کارخانه تجمع اعتراضي برگزار كردند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment