ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > خبر های کوتاه از شهرهای میهن؛ چهارشنبه ۲۲ شهریور + عکس و فیلم

خبر های کوتاه از شهرهای میهن؛ چهارشنبه ۲۲ شهریور + عکس و فیلم

خبر کوتاه

ایران – خبر های کوتاه 

رانندگان سرویس های رفت وآمد کارگران مجتمع کشت و صنعت هفت‌تپه اعتصاب کردند

 

خبر کوتاه

روزسه‌شنبه۲۱شهریورماه۱۳۹۶ رانندگان سرویس های رفت وآمد کارگران مجتمع کشت و صنعت هفت‌تپه در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات‌شان از بازگرداندن کارگران خودداری کرده و دست به اعتصاب زدند.

ضبط وسایل شخصی پنج فعال مدنی بازداشت شده کرمانشاه

 

خبر کوتاه

گزارشات دریافتی حاکی است روز دوشنبه ۲۰شهریورماه، نیروهای امنیتی با یورش به منازل پنج فعال مدنی بازداشت شده کرمانشاه، پس از تفتیش منازل وسایل شخصی آنان را ضبط نمودند.
در همین رابطه یک منبع آگاه از کرمانشاه اعلام کرد: نیروهای امنیتی وسایل شخصی این پنج فعال مدنی بازداشت شده از جمله سیم کارت، موبایل و دست نوشته‌های آنان را ضبط و با خود برده‌اند.
براساس گزارش این منبع : نیروهای امنیتی خانواده این پنج فعال مدنی را از هرگونه مصاحبه با رسانه‌ها درباره سرنوشت فرزندانشان منع کرده اند و در این زمینه به آنها اخطار داده‌اند.

یادآوری می‌شود بدنبال تظاهرات اعتراضی شهروندان بانه در اعتراض به قتل دو کولبر زحمتکش که بدست نیروهای امنیتی به قتل رسیدند، روز پنج‌شنبه شانزدهم شهریورماه، پنج نویسنده و فعال مدنی کرمانشاه به نام‌های “فرزاد صفره، فواد مظفری، شهریار طهماسبی، شهریار رستمی و ارسلان عباسی” در تجمعی در حمایت از شهروندان بانه‌ای توسط نیروهای امنیتی حکومت ایران بازداشت گردیده‌بودند.

 

تجمع اعتراضی کارگران سازمان پسماند واجرائیات شهرداری اهواز در دومین روز متوالی

 

خبر کوتاه

روزسه‌شنبه۲۱شهریورماه۱۳۹۶کارگران سازمان پسماند و اجرائیات شهرداری اهوازدراعتراض به عدم پرداخت یک ماه حقوق خود مقابل ساختمان مدیریت پسماند تجمع کردند.این کارگران روز گذشته مقابل ساختمان شورای قلابی شهر اهواز تجمع کرده بودند.

دستفروشان شهرک ولیعصر با ماموران انتظامی درگیر شده و آنها را فراری دادند

مشاهده فیلم

خبر کوتاه

روزسه‌شنبه۲۱شهریورماه۱۳۹۶ دستفروشان خیابان یاران شهرک ولیعصر تهران با ماموران سرکوبگر رژیم در شهرداری این منطقه که آمده بودند بساط این قشر زحمتکش را به یغما ببرند درگیر شده و آنها را فراری دادند.

کارگران اعتصابی کارخانه پروفیل ساوه شعله خشم خود را برافروختند

 

خبر کوتاه

روزسه‌شنبه۲۱شهریورماه۱۳۹۶ کارگران اعتصابی کارخانه پروفیل ساوه در اعتراض به عدم پرداخت هفت ماه حقوق‌شان جلوی کارخانه شعله خشم خود را با روشن کردن یک آتش بزرگ برافروختند

خبر کوتاه

یک هفته است کارفرما، در کارخانه را بسته است و هیچ کس جوابگوی مطالبات کارگران نیست کارگران می خواهند کار کنند ، کارگران حقوق های معوقه خود را می خواهند، شعله خشم کارگران نورد و لوله صفا در مقابل در کارخانه شعله کشید و پس از اینکه انجا هیچ کس به خواست انان پاسخ نداد تجمع و اعتراض خود را در مقابل فرمانداری ساوه فریاد کشیدند

خبر کوتاه

مقامات محلی باز هم وعده دادند تا پنج شنبه تکلیف کارخانه را روشن خواهیم کرد، اما کارگران نورد پروفیل ساوه کار می خواهند و مطالبات معوقه خود، وعده ها دیگر پاسخ شکم گرسنه کارگران نیست.

تجمع اعتراضی کارگران کارخانه سیمان کارون مسجد سلیمان دومین روز

 

خبر کوتاه

روزسه‌شنبه۲۱شهریورماه۱۳۹۶ بیش از ۲۵۰کارگر کارخانه سیمان کارون مسجد سلیمان در اعتراض به عدم عملی شدن وعده پرداخت مطالبات‌شان دور جدید تجمعات خود را با دومین روز برگزاری تجمع مقابل دفتر عضو مجلس ارتجاع از مسجد سلیمان و ساختمان اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی رژیم در شهرستان مسجد سلیمان ادامه دادند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment