ایران کارگر > اخبار > دستفروشان و کولبران > آخرین خبر ها از وضعیت امنیتی و اعزام گسترده واحدهای سپاه به بانه

آخرین خبر ها از وضعیت امنیتی و اعزام گسترده واحدهای سپاه به بانه

خبر

ایران – وضعیت امنیتی بانه

آخرین خبر ها از وضعیت امنیتی بانه

اعزام گسترده واحدهای سپاه و گارد ویژه برای مقابله با قیام مردم بانه + مشاهده کلیپ

بنا به خبر های دریافتی مقامات حکومتی در هراس از گسترش هرچه بیشتر اعتصاب و تظاهرات مردم بانه و بخصوص پس از اعلام حمایت و همبستگی مردم شهرهای مریوان و سردشت از قیام بانه و اعلام اعتصاب و راهپیمایی در این دو شهر از صبح روزچهار‌شنبه۱۵شهریورماه۱۳۹۶ اقدام به اعزام گسترده واحدهای سپاه و ماموران گارد ویژه برای مقابله با قیام مردم شهر بانه نمود.

خبر های کوتاه

اعلام راهپیمایی در شهرهای مریوان و سردشت در حمایت از قیام مردم بانه

 مشاهده کلیپ

تظاهرات درگیری بانه

بر اساس خبر دریافتی روزچهار‌شنبه ۱۵ شهریورماه ۱۳۹۶ مردم شهرها مریوان و سردشت در حمایت از کولبران و قیام مردم بانه اعلام کردند که دست به راهپیمایی خواهند زد
در مریوان اعلام شد که ساعت ۱۰صبح همه جلو فرمانداری رژیم در شهر مریوان حضور بە هم می رسانیم. بازار و دکان و کارهایمان را تعطیل می کنیم.
همچنین در سردشت نیز اعلام شد که ساعت ۹و ۳۰دقیقه صبح جنب فلکە سینما سردشت حضور بە هم می رسانیم.

کمپین اعتصاب عمومی مریوان اعلام موجودیت کرد

خبر ها ۱

 

بنا به خبر های رسیده در عصرروزسه‌شنبه ۱۴ شهریورماه ۱۳۹۶ در همبستگی با قیام مردم بانه که با اعتصاب عمومی و تظاهرات و درگیری با ماموران جنایتکار و لباس شخصی آخوندی ایستادگی خود را به نمایش گذاشتند مردم شهر مریوان نیز کمپین اعتصاب عمومی مریوان را راه اندازی کردند.

در اعلام موجودیت این کمپین آمده است:« بدینوسیله کمپین اعتصاب عمومی مریوان در دفاع از کولبران فعالیت خود را برای اعتصاب عمومی در مریوان آغاز می کند. به این کمپین بپیوندید. بانه را تنها نمی  گذاریم ما پشتیبان بانه هستیم.». در تراکتی که از این کمپین صادر شده است روز چهارشنبه۱۵شهریورماه۹۶درهمه شهر مریوان اعتصاب عمومی آغاز خواهدشد.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment