ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > خبر های حوادث کارگری در شهرهای مختلف یکشنبه ۱۷دیماه

خبر های حوادث کارگری در شهرهای مختلف یکشنبه ۱۷دیماه

خبر
ایران‌ ـ حوادث کارگری

خبر های حوادث کارگری در شهرهای مختلف یکشنبه ۱۷دیماه 

طعم حریق شدن راننده کامیون حامل الکل صنعتی

بنا به خبر دریافتی، ساعت۶:۳۰ صبح روز یکشنبه ۱۷دیماه۹۶، بدنبال تصادفی مرگبار در محور سلفچگان، شعله‌های آتش، جان راننده یک کامیون حامل الکل صنعتی را گرفت.

این خبر اشاره می‌کند که در تصادفی که بین کامیون حامل الکل صنعتی و کامیونت ایسوزو رخ داد، راننده کامیون گرفتار شعله‌های آتش شد و تلاش امدادگران برای نجات جان وی ناکام ماند.

مفقود شدن۳۰  ایرانی و دو بنگلادشی در سواحل چین

خبر

خبر های رسیده حاکی است که در ساعات اولیه روز یکشنبه۱۷دیماه۹۶، برخورد یک نفتکش و یک کشتی باربری در سواحل شرقی چین، منجر به مفقود شدن دستکم۳۰ ایرانی و دو بنگلادشی شده است. این حادثه در چند صدکیلومتری سواحل شرقی چین رخ داده است.

در این اخبار آمده است که این تانکر نفتی که سانچی نام دارد، دچار قطع ارتباط با سیستم‌های ارتباطی شده است. بنا به گزارش وزارت حمل ونقل چین، بر اثر این برخورد، تانکر نفتی دچار آتش‌سوزی شده است. در این حادثه۲۱ خدمه چینی کشتی باربری نجات یافتند.

مرگ چهار کارگر افغان در پی ریزش ساختمان در بوشهر

خبر

بر اساس خبر دریافت شده پیش از ظهر روز شنبه، ریزش آوار به مرگ چهار کارگر تبعه افغانستان در شهرستان جم در استان بوشهر انجامید.

که از یک حادثه ساختمانی بدستمان رسیده، می‌گوید که ظهر روز شنبه۱۶دیماه، بر اثر ریزش دیوار در شهرستان جم استان بوشهر ۴کارگر مهاجر افغانی جان خود را از دست دادند.

آنطور که در خبر آمده، این حادثه در روستای بهرستان شهرستان جم رخ داده است.

به نقل از رئیس اورژانس شهرستان جم، عملیات امداد و نجات ساعت ۱۳:۴۵روز شنبه پس از خروج همه کسانی که در زیر آوار گرفتار آمده بودند، به پایان رسید. متاسفانه در این حادثه دلخراش، این چهار کارگر مهاجر افغانی به دلیل زیاد بودن آواری که بر روی آنها می‌ریزد، قبل از آواربرداری جان می‌بازند.

یکی از دلایل ناموفق بودن تلاش برای نجات جان این قربانیان، به طول انجامیدن عملیات آواربرداری و خروج اجساد متوفیان پس از گذشت چند ساعت ذکر شده است.

 ۶ کشته و زخمی بر اثر ریزش سقف ساختمان در شوشتر

خبر

بنا به خبر دریافتی در حین بتون ریزی در شوشتر، فروریختن سقف ساختمان، منجر به کشته و زخمی شدن ۶ کارگر می‌شود.

به گزارش خبرگزاری‌ها، حوالی ساعت ۲۱ شب گذشته (۱۵ دی ماه) در پی فروریختن سقف یک ساختمان در حال ساخت در شوشتر در ساعت ۹ جمعه‌شب ۱۵دیماه۹۶، ‌دو کارگر کشته و چهار نفر دیگر زخمی می‌شوند.

بنا به این گزارش، رئیس هلال احمر شوشتر گفته است که این حادثه به دنبال بتون ریزی غیر اصولی بر روی سقف یک ساختمان در حال ساخت رخ داده است. علت اصلی این حادثه هنوز مشخص نشده است.

 به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment