ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > خبر تکمیلی؛ بسیج نیروهای امنیتی در خطوط اتوبوسرانی تهران

خبر تکمیلی؛ بسیج نیروهای امنیتی در خطوط اتوبوسرانی تهران

رضا شهابی اتوبوس بسیج امنیتی

ایران – کارگری

بسیج نیروهای امنیتی در خطوط اتوبوسرانی تهران

انبوه ماموران امنیتی برای جلوگیری از حمایت رانندگان از رضا شهابی در خطوط شرکت واحد تهران بسیج شدند.   

از صبح امروز چهارشنبه۲۲شهریور۹۶ رانندگان شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه در حرکتی اعتراضی نسبت به بازداشت بدنبال حرکت اعتراضی کارگر زندانی رضا شهابی عضو هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه، اقدام به روشن کردن چراغهای اتوبوسها در سطح شهر تهران نمودند. علاوه بر روشن کردن چراغها رانندگان همچنین سرعت اتوبوسها را نیز کاهش داده و با سرعت ۲۰ کیلومتر بر ساعت در سطح شهر با جابجایی مسافران پرداختند.

بدنبال این حرکت گسترده و وسیع که توسط عموم رانندگان اتوبوسها به اجرا درآمد انبوه ماموران امنیتی برای جلوگیری از حمایت رانندگان شرکت واحد اتوبوس‌رانی تهران و حومه از کارگر زندانی  رضا شهابی که در سی و سومین روز از اعتصاب غذا بسر می‌برد در خطوط شرکت واحد بسیج شده و اقدام به تهدید رانندگان نمودند.مأمورین امنیتی  با به صدا درآوردن آژیر‌ سعی در ایجاد رعب و وحشت در میان رانندگان دارند اما با بی اعتنایی کامل و همبستگی تمام عیار این رانندگان مواجه شدند.

رانندگان شرکت واحد هم‌چنان با چراغ‌های روشن و پایین آوردن سرعت اتوبوس‌های خود به ۲۰کیلومتر بر ساعت، به حرکت اعتراضی خود در قبال بازداشت رضا شهابی عضو هیئت مدیره سندیکای کارگران شرکت واحد اتوبوس رانی تهران و حومه و در  حمایت از آزادی وی ادامه می‌دهند.

خبرهای تکمیلی از این حرکت اعتراضی وسیع را  متعاقبأ به اطلاع می‌رسانیم.

مشاهده کلیپی از خیابانهای امروز تهران 

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment