ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > خبرهای کوتاه از اعتراضات کارگران در شهرهای مختلف + عکس ؛ دوشنبه ۷ اسفندماه

خبرهای کوتاه از اعتراضات کارگران در شهرهای مختلف + عکس ؛ دوشنبه ۷ اسفندماه

کارگران
ایران – کارگری

خبرهای کوتاه از اعتراضات کارگران در شهرهای مختلف + عکس ؛ دوشنبه ۷ اسفندماه

تجمع اعتراضی کارکنان انبار نفت جدید ارومیه

‌روز دو‌شنبه ۷ اسفند ماه، کارکنان و کارگران انبار نفت جدید ارومیه در اعتراض به پرداخت نشدن ۸ ماه حقوق و بیمه خود در مقابل ساختمان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در تهران دست به تجمع اعتراضی زدند.

اعتصاب کارگران و پیمانکاران فولاد خراسان، شرکت  پترو صنعت دنیز

کارگران

روز یکشنبه ۶ اسفند ماه؛ کارگران و پیمانکاران فولاد خراسان، شرکت پترو صنعت دنیز به علت عدم پرداخت ۱۳ ماه حقوق و دستمزدهایشان دست به اعتصاب زدند.

تجمع اعتراضی کارگران کارخانه فولاد ارومیه نسبت به عدم پرداخت ماه ها حقوق مقابل استانداری آذربایجان غربی

کارگران

جمعی از کارگران کارخانه فولاد ارومیه روز شنبه ۵ اسفند ماه، در اعتراض به عدم پرداخت ماه ها حقوق خود در مقابل استانداری آذربایجان غربی تجمع اعتراضی برگزار کردند.

به گزارش یک منبع خبری محلی، جمعی از کارگـران گروه فولاد ارومیه با تجمع مقابل استانداری آذربایجان غربی خواستار مطالبه های خود شدند.
تجمع کنندگان پرداخت حقوق معوقه خود را از این واحد تولیدی بخش خصوصی مطالبه کردند و از مسئولان خواستند برای این اقدام دست به کار شوند.
شایان ذکر است کارگـران کارخانه فولاد ارومیه حقوق ۸ ماه تا یک سال خود را از این شرکت مطالبه دارند.

اعتصاب جمعی از لنجداران دير در اعتراض به تعطيلي ته‌لنجی

کارگران

روز دوشنبه ۷ اسفند ماه، جمعی از لنجداران بندر دیر در اعتراض به تعطیلی و ممنوعیت ته لنجی؛ مقابل فرمانداری  این شهر تجمع اعتراضی برگزار کردند.
لازم به یاد آوریست که ماه پیش دولت مصوبه‌ای را برای جلوگیری از ته لنجی اعلام کرد که باعث خشم لنجداران و کسبه و کارگران چندین شهر بندری از جمله دیر و گناوه گردید که در اعتراض به این مصوبه دست به اعتصاب زدند که یک هفته به طول انجامید و دولت نگران از گسترش آن مجبور به عقب نشینی و تن دادن به خواسته لنجداران محروم گردید.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment