ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > حوادث کارگری چند روز اخیر

حوادث کارگری چند روز اخیر

حادثه حوادث کارگری

ایران – حوادث کارگری

مرگ یک کارگر مشهدی در پروژه فاضلاب/ راننده جرثقیل کارگر را زیر گرفت

از جمله حوادث روز دوشنبه ۲۰ شهریورماه جان باختن دلخراش یک کارگر هنگام اجرای عملیات پروژه فاضلاب در بلوار خواجه‌ ربیع مشهد بود.
بنابر گزارشات دریافتی، یک جرثقیل که در محل مشغول کار بوده، در حرکت به سمت عقب و بدون این که متوجه کارگر دیگر بشود، او را زیر گرفته است.
به گفته یک منبع مطلع راننده جرثقیل بازداشت شده است.
در این حادثه دلخراش سرِ این کارگر ۴۰ ساله بین بازوی جرثقیل و محوطه گیر کرده و پرس می‌شود.

خودروی حامل کارگران معدن زمستان یورت تصادف کرد/ یک کارگر مصدوم شد

 

حادثه حوادث کارگری

ظهر چهارشنبه ۲۲ شهریور ماه براثر تصادف خودروی حامل کارگران معدن زمستان یورت در محور آزادشهر به شاهرود، یک نفر از کارگران مصدوم شد.
سخنگوی اورژانس کشور محسن ربی‌زاده، در مورد این حادثه پیش آمده برای کارگران معدن زمستان یورت گفت: در ساعت ۱۲:۴۶ ظهر چهارشنبه در محور آزادشهر به شاهرود یک دستگاه خودرو نیسان وانت که حامل تعدادی از کارگران معدن زمستان یورت بود با یک دستگاه پژو ۴۰۵ برخورد کرد.او در ادامه گفت: در این تصادف، سرنشینان خودروی وانت از کارگران معدن زمستان یورت بودند.

محسن ربی‌زاده با بیان اینکه بعد از اعلام این حادثه همکاران ما با ۳ دستگاه آمبولانس ظرف مدت کمتر از ۶ دقیقه به محل حادثه رسیدند، گفت: مجموع سرنشنینان این حادثه رانندگی دوازده نفر بود که از این تعداد چهار نفر سرنشین در خودروی پژو بودند.او اضافه کرد که تمامی دوازده نفر سرنشین  توسط ماموران امداد به بیمارستان حضرت معصومه (س) آزادشهر منتقل شدند.

سعید مازندرانی، مدیر کل کار استان گلستان در همین رابطه گفت: این کارگران از شاهرود راهی محل کارشان بودند.
او اضافه کرد: در این حادثه ۱۲ نفر مصدوم شدند که ۱۱ نفر آنها به صورت سرپایی درمان شدند و یکی از آنها از ناحیه پا دچار ترک استخوان شده است که زیر نظر پزشکان در حال معالجه است.از قرار معلوم  فرد مصدوم شده در این حادثه رضا نکویی و از کارگران معدن زمستان یورت است.

سقوط دو کارگر ساختمانی به عمق چاه در خیابان شریعتی

 

حادثه حوادث کارگری

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی از سقوط دو کارگر ساختمانی در شب سه‌شنبه ۲۱ شهریور ماه به علت واژگونی بالابر، به داخل چاهی به عمق ۵ متر خبر داد.
سخنگوی سازمان آتش نشانی در این مورد گفت: این دو کارگر ساختمانی شب گذشته، به علت واژگونی بالابر، به داخل چاهی به عمق ۵ متر سقوط کردند که بلافاصله ماموران اورژانس در محل حادثه واقع در خیابان شریعتی حاضر شدند.
او اضافه کرد: هر دو کارگر از عمق چاه نجات یافتند. البته چاه کم عمق بود و مشکلی جدی برای این دو کارگر پیش نیامد. هنوز علت پاره شدن طناب بالابر مشخص نیست و باید توسط کارشناسان بررسی شود.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

پيغام(1)

  • admin
    شهریور 24, 1396 at

    با تشکر از تلاشهای شما

كامنت گذارى

1 Comment