ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > حمله وضرب و جرح وحشیانه اسماعیل بخشی نماینده شجاع کارگران شرکت هفت‌تپه

حمله وضرب و جرح وحشیانه اسماعیل بخشی نماینده شجاع کارگران شرکت هفت‌تپه

حمله به اسماعیل بخشی
ایران – کارگری

حمله وضرب و جرح وحشیانه اسماعیل بخشی نماینده شجاع کارگران شرکت هفت‌تپه

اتحادیه آزاد کارگران ایران در خبر انتشار یافته در کانال تلگرامی خود می‌گوید: ضرب و جرح وحشیانه اسماعیل بخشی نماینده کارگران شرکت نیشکر هفت تپه، صفوف ما کارگران را متحدتر و عزم مان را برای پایان دادن به وضعیت جهنمی موجود جزم تر خواهد کرد.

بنا به این خبر، عصر روز دوشنبه ۲۵دیماه ۹۶، در حالیکه اسماعیل بخشی از نماینده‌های کارگران شرکت نیشکر هفت‌تپه طبق معمول هر روز، حوالی ساعت پنج و نیم عصر از سرویس کارخانه پیاده شده و در حال عزیمت به منزل خود بود، توسط سرنشینان  نقابدار دو ماشین پژو و سمند با قمه مورد حمله قرار گرفت. اسماعیل بخشی امروز دوشنبه ۲۵ دی در جمع کارگران نیشکر هفت تپه سخنان دلیرانه ای خطاب به مدیران کارخانه، فرماندار شوش و مقامات حکومتی ایراد کرد و در بخشی از سخنان خود خطاب به صدیقی که تظاهرکنندگان اخیر را آشغال خطاب کرده بود گفت آشغال تویی که مردم از بوی تعفنت جان به لب شده‌اند.

در پی این حمله و ایستادگی جسورانه اسماعیل در مقابل حمله کنندگان، بلافاصله اهالی محل متوجه حمله به او شده و به کمک اسماعیل شتافتند؛ اما حمله‌کنندگان با شلیک یک تیر هوائی موفق به فرار از محل شدند.

این تعرض وحشیانه و خونین به اسماعیل بخشی، در حالی صورت گرفت که این نماینده سازش ناپذیر کارگران شرکت نیشکر هفت تپه علیرغم تهدید مستقیمی که سه روز پیش از سوی یکی از سهامداران کارخانه شده بود صبح امروز طی سخنان پر شور و قاطعانه ای در تجمع اعتراضی کارگران، با اشاره به بردگی تحمیل شده بر هزاران کارگر شرکت نیشکر هفت تپه، همکاران خود را  به ایستادگی در مقابل دسیسه های کارفرما فراخواند.

بنا بر اظهار کارگران شرکت نیشکر هفت تپه، طرح بکارگیری تعدادی اراذل و اوباش از سوی کارفرما علیه کارگران شرکت نیشکر هفت تپه از اعتصاب شش روزه آنان در آذر ماه سالجاری مطرح بوده است و حمله وحشیانه امروز به اسماعیل بخشی مسئله‌ای نبوده است که کارفرما حتی در صدد پنهان کردن آن باشد.

اما امروز باند مافیائی حاکم بر شرکت نیشکر هفت‌تپه با گسیل عده ای اراذل و اوباش مسلح به سلاح سرد و گرم و تعرض خونین به اسماعیل بخشی، برگ دیگری از ماهیت پشت پرده خصوصی‌سازی در ایران را به نمایش گذاشت و نشان داد مافیای قدرت در ایران با درماندگی در مقابل مبارزات متحدانه کارگران، در صدد بکارگیری زبونانه ترین شکلی از ایجاد رعب و وحشت در میان آنان برای غارت و چپاول ثروتهای اجتماعی همچون شرکت نیشکر هفت تپه است.

اتحادیه آزاد کارگران ایران اعلام داشت دوشادوش کارگران شرکت نیشکر هفت تپه، حمله به اسماعیل بخشی را قویا محکوم کرده و یقین داده است که چنین تعرضی به یک نماینده کارگری، نه تنها خللی در اراده کارگران شرکت نیشکر هفت تپه در مبارزه برای دستیابی به مطالباتشان وارد نخواهد کرد، بلکه صفوف آنان و طبقه کارگر ایران را در ابعادی سراسری فشرده تر از پیش خواهد نمود و عزم آنان را برای پایان دادن به وضعیت جهنمی موجود جزم تر خواهد کرد.

ایران کارگر نیز به نوبه خود ضمن محکوم کردن این عمل بزدلانه یک مشت اراذل و اوباش و تعدی به آقای اسماعیل بخشی، نسبت به سلامت جان ایشان هشدار می‌دهد. و از کارگران قهرمان نیشکر هفت‌تپه می‌خواهد که صفوف خود را برای رسیدن به حقوق حقه خود هرچه محکم‌تر نمایند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment