ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > حمله وحشیانه نیروهای امنیتی به روستای جلیزی و ضرب و شتم زنان روستا

حمله وحشیانه نیروهای امنیتی به روستای جلیزی و ضرب و شتم زنان روستا

حمله به روستای جلیزی
ایران – کارگری

حمله وحشیانه نیروهای امنیتی به روستای جلیزی و ضرب و شتم زنان روستا

نیروهای امنیتی به روستای جلیزی از توابع دهلران حمله کرده  و پس از بازداشت مردان روستا اقدام به ضرب و شتم زنان روستایی کردند.

بنا به گزارشات دریافتی صبح روز یكشنبه ۱۲ آذرماه ۹۶ هنگامی كه مردم روستای عرب نشین جلیزی بالا ، در حال شخم زدن زمینهای اجدادی خویش بودند سازمان اتكا وابسته به ارتش كه داعیه مالكیت زمین را دارد با استقاده از جایگاه رسمی و همیاری نیروهای امنیتی، به زنان حاضر در زمین حمله کرده و با گاز اشك اور و فحش و ناسزا و باتوم به جان زنان افتادند.

پس از این حمله٬ نیروهای امنیتی با هجوم به بیمارستان دهلران و دستگیری زنان مصدوم به ضرب و جرح آنها با باتوم پرداختند.

شایان ذکر است که روز دوشنبه نیز نیروهای امنیتی به طور ناگهانی به روستای جلیزی با دهها خودرو حمله کرده و هر کس را که در خیابان می یافتند پس از ضرب و شتم دستگیر و بازداشت می کردند. طی این حمله بیش از ۵۰ نفر دستگیر شده و دیگر مردم روستا متواری شده و یا به روستاها و كوههای اطراف فرار کردند.

گفتنی است كه سازمان اتكا در این روستا بیش از ۴ هزار هكتار زمین دارد که تنها هزار هكتار سهم مردم مانده بود و سازمان اتكا داعیه ان را نیز دارد. در این بین شیوخ روستا فالح و خالد حمیدی كه عوامل دولتی می باشند با زد و بند با سازمان اتكا بیش از ۶۰۰ هكتار را به تملك خود دراورده اند.

اینها گوشه‌ای بسیار کوچک از دزدی و چپاول ثروت عمومی است که امروز در همه نهادهای رسمی و دولتی ایران نهادینه‌شده است. هرروز چنگ اندازی و دست درازی به گوشه‌ای از داراییهای عمومی و پر کردن جیب آقا و آقازاده‌ها به قیمت فقیر و فقیرتر شدن اقشار مختلف مردم، بعنوان یک روش و سنت کاملأ مشروع در میان مقامات ریز و درست این مملکت درآمده است. برای اقشار محروم و زحمتکش هیچ فریاد رسی نیست مگر صدای رسای خودشان که حالا دیگر می‌دانند به هر قیمت باید مطالبات بر حق خودشان را فریاد کنند تا روزی که در آسمان این وطن فلک را سقف بشکافند و طرحی نو دراندازند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment