ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > حوادث کارگری روزهای اخیر در شهرهای مختلف؛ پنجشنبه ۱۰ اسفند‌ماه

حوادث کارگری روزهای اخیر در شهرهای مختلف؛ پنجشنبه ۱۰ اسفند‌ماه

حوادث ایمنی حادثه
ایران – کارگری

حوادث کارگری در روزهای اخیر؛ پنجشنبه ۱۰ اسفند‌ماه

مصدومیت 9 نفر از کارکنان بیمارستان نظام مافی شوش در حادثه واژگونی مینی‌بوسحادثه

سه شنبه شب ۸ اسفند ماه حادثه واژگونی مینی‌بوس حامل کارکنان بیمارستان نظام مافی شوش ۱۰ نفر را روانه بیمارستان کرد.

مدیر روابط ‌عمومی شبکه بهداشت و درمان شوش گفت: حدود ساعت 20 شامگاه سه شنبه  مینی‌بوس حامل کارکنان بیمارستان نظام مافی شوش در برخورد با نیسانی در کیلومتر ۵ محور شوش- دزفول واژگون شد.

در این تصادف راننده نیسان و ۹ نفر از کارکنان بیمارستان نظام مافی دچار مصدومیت شدند که راننده نیسان با رضایت خود به بیمارستان منتقل نشد و ۹ مصدوم دیگر به بیمارستان نظام مافی انتقال یافتند و به صورت سرپایی درمان شدند.

کشته و مصدوم شدن ۲کارگر مجتمع فولاد صنعت بناب براثر حادثه برق گرفتگیحادثه

مسئول روابط عمومی فولاد صنعت بناب نوراله خیری، با اعلام این خبر اظهار کرد: متأسفانه دو نفر از کارکنان قسمت برق‌کار مجتمع فولاد صنعت بناب در حین انجام کار در قسمت تابلو برق دچار برق گرفتگی شدند.

او اضافه کرد: بعد از این حادثه بلافاصله مصدومان به بیمارستان انتقال داده شدند و عملیات امدادرسانی انجام شد، اما متأسفانه یکی از این کارگران بر اثر شدت جراحت‌ها جان خود را از دست داد.

مسئول روابط عمومی فولاد صنعت بناب یادآور شد: براثر این حادثه، پرسنل ۳۰ ساله به نام خسرو اکبری با ۸ سال سابقه کار در این مجتمع، جان خود را از دست داد و وضعیت جسمانی فرد دیگر مناسب و رو به بهبودی است.

کشته و مصدومیت ۵ کارگر شهرداری در حادثه برق گرفتگی

حادثه

۵ کارگر شهرداری نیر براثر برخورد میله پرچم با کابل برق فشار قوی کشته ومصدوم شدند. حال یکی از کارگران مصدوم وخیم گزارش شده است.

مجتبی خالدی در مورد این حادثه گفت: تعدادی از کارگران شهرداری «نیر» در حال نصب میله پرچم بودند که به دلیل برخورد میله با کابل برق فشار قوی این افراد دچار مصدومیت شدند و پس از اعلام حادثه سه دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور در مورد تلفات این حادثه گفت: در پی این اتفاق سه نفر مصدوم شدند که به بیمارستان فاطمه الزهرا مهریز منتقل شدند و دو نفر دیگر از کارگران فوت کردند.

درهمین رابطه سیدرسول محسن زاده رئیس بیمارستان فاطمه الزهرا مهریز گفت: سه مصدوم این حادثه  به بیمارستان فاطمه الزهرا مهریز منتقل شدند که یکی از انها  به علت سقوط از ارتفاع و سوختگی به یزد اعزام شد و دو نفر دیگر در این بیمارستان تحت درمان وبستری  بستری هستند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment