ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > دو کشته و ۱۴مصدوم در حادثه سقوط مینی‌بوس حامل کارگران به دره + عکس و اسامی

دو کشته و ۱۴مصدوم در حادثه سقوط مینی‌بوس حامل کارگران به دره + عکس و اسامی

حادثه
ایران – کارگری

دو کشته و ۱۴ مصدوم در حادثه سقوط مینی‌بوس حامل کارگران به دره + عکس و اسامی

بدنبال حادثه سقوط مینی بوس حامل کارگران عملیاتی شرکت ملی حفاری ایران به دره، دو کارگر کشته و ۱۴ نفر دیگر از کارگران مجروح شدند.

براساس گزارشات رسیده، در یک سانحه رانندگی در موقعیت جغرافیایی میدان نفتی بی‌بی حکیمه در استان کهگیلویه و بویراحمد، دو نفر از کارگران دستگاه حفاری ۲۲ فتح شرکت ملی حفاری ایران کشته و ۱۴ نفر نیز مجروح شدند.

حادثه سقوط مینی‌بوس حامل کارگران به دره ساعت ۱۹ روز گذشته یکشنبه ۱۹ فروردین ماه در نتیجه خارج شدن مینی‌بوس حامل ۱۶ نفر از کارکنان نوبت شب این دستگاه حفاری از مسیر اصلی جاده اتفاق افتاد. مجروحان این حادثه ازسوی نیروهای امدادی شرکت ملی حفاری به مراکز درمانی منتقل شده‌اند.

در پی این حادثه، تیم‌های پزشکی و آمبولانس‌های مورد نیاز توسط شرکت ملی حفاری ایران و شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران و نیروهای امدادی این شهرستان به این موقعیت کوهستانی اعزام و انتقال مجروحان به بیمارستان‌های گچساران صورت گرفت.

میدان نفتی بی‌بی حکیمه در گستره عملیاتی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز گچساران قرار دارد و دکل ۲۲ فتح شرکت ملی حفاری ایران در این منطقه در حال حفر یک حلقه چاه است.

حادثه

در یک خبر تکمیلی: تعداد کارگران کشته شده حادثه مینی بوس شرکت ملی حفاری به ۳ نفر رسید

تعداد کارگران جانباخته حادثه واژگونی مینی‌بوس حامل کارگران شرکت ملی حفاری نفت در محور دوگنبدان- بی‌بی‌حکیمه به ۳ نفر افزایش یافت.

فرماندار گچساران در این رابطه گفت: یک دستگاه مینی‌بوس ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه عصر دیروز یکشنبه ۱۹ فروردین ماه هنگام جابه‌جایی کارگران شرکت ملی حفاری نفت در محل کاکامبارک- بی‌ بی حکیمه در جنوب گچساران واژگون شد.

عبدالرحیم رحیمی با بیان اینکه در این سانحه یک نفر در محل حادثه و یک نفر هم حین انتقال به بیمارستان جان باختند، افزود: یک نفر دیگر از مصدومان این حادثه نیز دقایقی پیش به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان جان باخت.

او در ادامه گفت: در این حادثه ۱۵ نفر مصدوم شدند که هشت نفر به بیمارستان‌های رجایی و بعثت نفت گچساران انتقال داده شدند و هفت مصدوم دیگر به بیمارستان شهرستان دیلم استان بوشهر منتقل شدند.

حادثه

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment