ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > حادثه دلخراش سقوط یک کارگر در دستگاه سنگ‌کوب و جان باختن وی

حادثه دلخراش سقوط یک کارگر در دستگاه سنگ‌کوب و جان باختن وی

حادثه جان باختن کارگر
ایران – حادثه کارگری

حادثه دلخراش سقوط یک کارگر در دستگاه سنگ‌کوب و جان باختن وی

بنا به گزارش دریافتی، روز گذشته مسئول سازمان آتش نشانی گناباد از یک حادثه و  مرگ دلخراش یک کارگر در داخل دستگاه سنگ‌کوب واقع در شهرک صنعتی کوثر گناباد،خبرداد.

محمد قصاب صبح سه شنبه ۱۶ آبان، با اشاره به فوت یک کارگر در ناحیه صنعتی گناباد اظهارکرد: حادثه سقوط و محبوسی یک کارگر در داخل دستگاه سنگ کوب واقع در شهرک صنعتی کوثر گناباد به ایستگاه اتش نشانی اعلام و تیم‌های امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: نیروهای گروه نجات آتش نشانی شهرداری گناباد بلافاصله خود را به محل حادثـه رسانده و مصدوم این حادثـه را از لا به لای چرخ دنده های دستگاه بیرون آورده و به نیروهای اورژانس تحویل دادند.

مسئول سازمان آتش نشانی گناباد ابراز کرد: متاسفانه به دلیل پارگی شریانها و خونریزی زیاد، این مصدوم پس از رسیدن به بیمارستان، جان خود را از

دست داد.

حادثه در رباط کریم

به گزارش خبرگزاریها، روزدوشنبه ۱۵ آبان نیز یکی از کارگران بخش نگهبانی شرکت عمران شهر جدید پرند براثر انفجار یک شی منفجره  جان باخت.

قاسم پور دادستان شهرستان رباط کریم با تایید این خبر به رسانه ها گفته است فرد  جان باخته از پرسنل حراست و نگهبانی شرکت عمران پرند بود که  در جریان گشت  زنی در مناطقی از فاز۶  یک شی انفجاری را پیدا می کند که آن را برداشته و به محل کار منتقل می کند که آن شیئ در هنگام جابجایی منفجر شده و باعث مرگ آن کارگر می شود.

دادستان رباط کریم در پایان گفته است: بخشی از اراضی اطراف فاز ۶  شهر پرنددر گذشته میدان تیر و چک و خنثی لشکر ۲۳ تکاور ارتش بوده است و این شی از همان زمان در این ‌محل باقی مانده است.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment