جواب مردم تهران به دو سؤال: الآن رئیس جمهور چکار می‌کند؟ و باید چکار کند؟ - کلیپ مصاحبه - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > جواب مردم تهران به دو سؤال: الآن رئیس جمهور چکار می‌کند؟ و باید چکار کند؟ – کلیپ مصاحبه

جواب مردم تهران به دو سؤال: الآن رئیس جمهور چکار می‌کند؟ و باید چکار کند؟ – کلیپ مصاحبه

ایران – اجتماعی

جواب مردم تهران به دو سؤال: الآن رئیس جمهور چکار می‌کند؟ و باید چکار کند؟ – کلیپ مصاحبه

در قبال وضعیت فاجعه بار اقتصادی و معیشتی مردم و سقوط اقتصاد و جامعه به ورطه ورشکستگی قطعا که حکومتگران باید پاسخگو باشند در این مصاحبه این سؤال از مردم در خیابان پرسیده شده  که در شرایط اجتماعی و سقوط آزاد اقتصاد رئیس جمهور چکار می کند؟ و باید چکار کند؟و البته که آنها در جواب با دست بستگی و ملاحظه سخن می گویند ولی با این حال اوج خشم و راه حلی که می گویند دیدنی و شنیدنی است . . .

سؤال و جواب با مردم

اختلاس‌های نجومی هزاران میلیارد تومانی و دزدی‌های دهها میلیارد دلاری سپاه از نفت و قاچاق کالا و مواد مخدر و کلاهبرداری حکومتی از طریق مؤسسه‌های پولی مانند کاسپین که پوششی برای چپاول مستقیم پول مردم است قرار دهید و  به آنها اضافه کنید ثروت آقازاده‌ها و هزینه‌های دهها میلیارد دلاری جنگ و کشتار در سوریه برای سرپانگهداشتن بشار اسد دیکتاتور سوریه و حوثی‌های یمن و شبه نظامیان حزب‌الله لبنان و حشدالشعبی در عراق و طالبان در افغانستان و کشورهای دیگر در خاورمیانه و افریقا. تنها نتیجه‌ای که از این همه چپاول و به هدر دادن منابع ثروت ملی کشور  بدست  می آید فقط گوشه بسیار کوچکی از وضعیت نابسامان و انفجاری اقتصادی جامعه ایران است که هیچ راه برون رفتی هم برای آن وجود ندارد الا کنار زدن و محاکمه عاملان و بانیان اصلی چنین بلایا و مصیبتهایی که در تاریخ ایران بعد از حمله مغول بی سابقه است . . .

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment