ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > جعفر عظیم زاده: «با تمام توان مرگ آوران را رسوا کنیم، زنده‌باد گلرخ ایرایی»

جعفر عظیم زاده: «با تمام توان مرگ آوران را رسوا کنیم، زنده‌باد گلرخ ایرایی»

گلرخ ایرایی
ایران – اجتماعی

جعفر عظیم زاده: «با تمام توان مرگ آوران را رسوا کنیم،  زنده‌باد گلرخ ایرایی»

در رابطه با مقاومت و پایداری گلرخ ایرایی بعد از ۶۴ روز اعتصاب غذا و در پی آن به حالت اغما رفتن وی و انتقالش به بیمارستان، آقای جعفر عظیم‌زاده از هیئت مدیره اتحادیه آزاد کارگران ایران مطلبی نوشتند که ذیلا می‌آید:

روز ۱۸ فروردین ماه ۱۳۹۷ شصت و چهارمین روز اعتصاب غذای گلرخ ایرایی است. شصت و چهار روز است گلرخ ایرایی توسط نهادهای امنیتی و قضائی زیر شکنجه گرسنگی قرار دارد و اینک در مقابل چشمان میلیونها انسان در معرض زجرآورترین شکلی از مرگ قرار گرفته است.

گلرخ در شرایطی در حال دست و پنجه نرم کردن با هیولای مرگ است که مرگ آوران در حال احتضار، بی شرمانه دم از وجود آزادی بیان و عقیده و انتقاد در این مملکت میزنند.
باید تصویر گلرخ و پرونده این انسان آزادیخواه و برابری طلب  را مقابل چشمان میلیاردها انسان و مدعیان حقوق بشر در پارلمانهای مدعی دموکراسی گذاشت.

باید به جهانیان گفت گلرخ ایرایی فقط به جرم نوشته ای منتشر نشده علیه سنگسار به زندانی طویل المدت محکوم شده و اینک  مسئولین قضائی و حکومتی در ایران او را در چنان شرایط سخت و شکنجه آوری قرار داده اند که شصت و چهار روز است لب بر غذا فرو بسته و با به کف گرفتن جانش در حال دفاع از حق آزادی بیان و عقیده است.

گلرخ ایرایی با اعتصاب غذا و با جانفشانی، نماینده پرشور افشاگری علیه حکومتگرانی است که بی شرمانه چشم در چشم میلیاردها انسان  دم از وجود آزادی بیان و انتقاد در این مملکت میزنند.
به مبارزه سترگ گلرخ ایرایـی بپیوندیم و با تمام توان در ایران و سرتاسر جهان  مرگ آوران را رسوا و گلرخ را به آزادی پیوند زنیم.
ننگ بر مرگ آوران
زنده باد گلرخ ایرایی

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment