ایران کارگر > اخبار > دستفروشان و کولبران > جان باختن یک کاسبکار کُرد درپی شلیک و تعقیب و گریز نیروی انتظامی

جان باختن یک کاسبکار کُرد درپی شلیک و تعقیب و گریز نیروی انتظامی

جان

ایران – کولبران

جان باختن یک کاسبکار کُرد درپی شلیک و تعقیب و گریز نیروی انتظامی

یکبار دیگر خودروی یک کاسبکار کُرد درپی شلیک و تعقیب و گریز نیروهای انتظامی واژگون شد و وی جان خود را در این حادثه از دست داد.
بنابرگزارشات رسیده ، روز گذشته سوم مهرماه، نیروهای انتظامی مستقر در پاسگاه روستای “حسن سالاران” از توابع سقز خودروی یک کاسبکار کُرد را هدف تیراندازی قرار داده و درپی تعقیب و گریز این نیروها خودروی این کاسبکار واژگون شده و اوجان باخته است.
منابع مطلع هویت این کاسبکار کُرد را “دانا عراقی” اهل سقز اعلام نمود. گفته می‌شود، نیروهای انتظامی خودروی این کاسبکار کُرد را با تیر اندازی مورد تعقیب قرار داده‌ بودند.
همین منبع اعلام کرد که محل این حادثه در نزدیکی روستای “قشلاقی پرد” بوده است.

بیست و چهارم شهریورماه، نیز در یک اقدام مشابه ماشین چند تن از کاسبکاران کُرد در جاده مهاباد – نقده از سوی نیروهای انتظامی مورد تعقیب قرار گرفته بود که در نتیجه این تعقیب و گریز هم ماشین یکی از کاسبکاران دچار سانحه رانندگی شد.
که با کمال تاسف درپی این سانحه رانندگی، یکی از کاسبکاران به نام حسین (جرم بخش) مهدی‌زاده فرزند فتاح ملا مهدی اهل مهاباد جان خود را از دست داد.
این حادثه رانندگی درپی تعقیب و گریز نیروهای انتظامی در نزدیکی روستای “آلبلاغ” از توابع مهاباد روی داده بود.

شاهدان عینی آن حادثه هم گفته بودند که:  ماشین کاسبکاران توسط نیروهای انتظامی مورد تعقیب قرار گرفته ، و در ادامه این تعقیب و گریز به سمت خودروی آنها شلیک شده بود.
جالب‌تر اینکه گفته می‌شود، پس از این حادثه، نیروهای انتظامی اجناس کاسبکاران را ضبط و با خود برده‌اند.

در یک اقدام دیگر، براساس گزارشات دریافتی، نیمه شب ۲۴ شهریور نیز، نیروهای انتظامی در روستای “نی” از توابع مریوان اقدام به ضبط اجناس کاسبکاران کرده بودند که با مقاومت مردم روستا مواجه شدند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment