ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > جان باختن ۲ نفر از مصدومان حادثه ریزش کانال در مراوه تپه

جان باختن ۲ نفر از مصدومان حادثه ریزش کانال در مراوه تپه

جان باختن حادثه ریزش کانال

ایران – حوادث کارگری

جان باختن ۲  نفر از مصدومان حادثه ریزش کانال در مراوه تپه

ساعت ۹ یکشنبه شب نهم مهر ماه بر اثر ریزش کانال در حال حفر در حاشیه نیروگاه برق مراوه تپه ۴ نفر در زیر آوار گیر افتادند که با کمک نیروهای امدادی از زیر آوار نجات بیرون کشیده شدند اما متاسفانه ۲ نفر از کارگران زحمتکش این تونل بعد از انتقال به بیمارستان جان خود را از دست دادند.

این خبر را فرماندار مراوه تپه، اسماعیل تاجی اعلام کرد: دو نفر از مصدومان حادثه ریزش تونل کانال در حاشیه نیروگاه برق این شهرستان به دلیل وخامت حالشان در بیمارستان کلاله، فوت کردند، ولی حال دو مصدوم دیگر این حادثه مساعد است.
فرماندار شهرستان مراوه تپه در ادامه اضافه کرد که ۲ مصدوم حادثه ریزش کانال در حاشیه نیروگاه برق شهرستان مراوه تپه از بیمارستان مرخص شدند.

رئیس هلال احمر شهرستان های کلاله و مراوه تپه عبدالحمید قلی دهنه، نیز در همین رابطه گفت: از چهار مصدوم حادثه ریزش کانال درحال حفر در حاشیه نیروگاه برق مراوه تپه ، ۲ نفر جان خود را از دست دادند.
عبدالحمید قلی دهنه افزود: به دنبال ریزش این کانال که شامگاه یکشنبه در محله خداقلی شهر مراوه تپه روی داد و گرفتار شدن چهار تن در زیر آوار، نیروهای آتش نشانی و امدادی بلافاصله وارد عمل شده و حادثه دیدگان را از زیر آوار بیرون آوردند.

فرماندار شهرستان مراوه‌تپه با اشاره به مشخص شدن هویت افراد فوت شده در حادثه حفر کانال در این شهرستان، گفت: در حفاری غیرمجاز دیشب ۲ نفر فوت کردند که هویت آنان از خارج استان گلستان بوده است.
او رابطه با هویت کارگران جان باخته گفت: متاسفانه این افراد ۶ نفر بودند که ۴ نفر داخل کانال برای حفاری رفته و ۲ نفر به عنوان نگهبان در خارج از کانال قرار داشتند. هویت کارگران جان باخته عبارتند از پورمند و غلامی که از استان‌های تهران و کردستان هستند.

اسماعیل تاجی فرماندار شهرستان مراوه تپه تاکید کرد: از ۲ مصدوم باقیمانده حادثه دیشب یک نفر مرخص و دیگری در بیمارستان شهید مطهری گنبدکاووس بستری است و هویت ۲ مصدوم از شهرستان مراوه‌تپه است.

حادثه ریزش کانال
 به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment