جان‌باختن ۵کارگر و مصدومیت ۶تن دیگر در حوادث کارگری در مرند،اهواز،بوکان‌،اراک‌وتبریز - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > جان‌باختن ۵کارگر و مصدومیت ۶تن دیگر در حوادث کارگری در مرند،اهواز،بوکان‌،اراک‌وتبریز

جان‌باختن ۵کارگر و مصدومیت ۶تن دیگر در حوادث کارگری در مرند،اهواز،بوکان‌،اراک‌وتبریز

جان‌باختن
ایران – کارگری

جان‌باختن ۵ کارگر و مصدومیت ۶ تن دیگر در حوادث کارگری در شهرهای مرند، اهواز، بوکان، اراک و تبریز

جان باختن ۴ کارگر در سیلوی گندم شهرستان مرند

روز ۱۵ مردادماه ۱۳۹۷ریزش دیوار در سیلوی گندم در مرند باعث جان‌باختن و زنده دفن شدن چهار کارگر شد که اجساد آنها پس از حادثه از زیر آوار بیرون آورده شد. این حادثه ساعت ۱۳:۱۲ ظهر روز دوشنبه ۱۵ مرداد ماه در سیلوی گندم مرند رخ داد.

مصدومیت یک کارگر در پی ریزش دیوار در اهواز

بنا به گزارش دریافتی در تاریخ ۱۵ مردادماه ۱۳۹۷ حوالی ساعت ۹:۴۵ ریزش دیوار بر روی یک نفر در خیابان وزیری منطقه کوی جواهری باعث مصدومیت کارگر ۲۷ ساله‌ای که مشغول تخریب دیوار بود، شد. خوشبختانه در این حادثه کارگر مزبور زنده از زیر آوار خارج گردید و جهت مداوا به بیمارستان منتقل شد.

مصدوم شدن یک کارگر بر اثر سقوط داخل چاله ۹ متری آسانسور در بوکان

ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ۱۵ مردادماه ۱۳۹۷ کارگری در کوچه یاسمن ۲ در ساختمانی در حال احداث، از ارتفاع به داخل چاله آسانسور سقوط کرد. در پی این حادثه، فرد مصدوم شده توسط ماموران امدادی بیرون کشیده شد و به بیمارستان منتقل گردید.

جان‌باختن یک کارگر و مصدوم شدن کارگر دیگر در یک واحد تولیدی در زرندیه استان مرکزی در اثر برق‌گرفتگی

روز ۱۵ مردادماه ۱۳۹۷، حادثه برق‌گرفتگی در یک واحد تولیدی در زرندیه اراک باعث کشته شدن یکی از کارگران و زخمی شدن کارگر دیگر شد. گزارش دریافتی حاکی است که این دو کارگر در یک شرکت تولیدی در شهرستان زرندیه حین کار دچار برق گرفتگی شدند که یکی از آنها جان خود را از دست داد و کارگر دیگر مصدوم شد.

مصدومیت ۳ کارگر در آتش سوزی کارخانه «چاپ سیلک»

براساس گزارشات رسیده، روز شنبه ۱۳ مردادماه ۱۳۹۷، وقوع آتش‌سوزی در کارخانه «چاپ سیلک» واقع در جاده آذرشهر به تبریز، باعث مصدوم شدن سه کارگر در این کارخانه شد.

این گزارش حاکی است که در این آتش‌سوزی که از قسمت کارگاه ترکیب مواد شروع شده و به سمت کارگاه تولیدی در حال گسترش یافته بود، سه کارگر ۲۸، ۲۵ و ۳۵ ساله دچار مصدومیت سوختگی شدند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment