جان‌باختن ۳ تن در آتش سوزی گسترده شـهـرک صـنـعـتـی خـمـیـن - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > جان‌باختن ۳ تن در آتش سوزی گسترده شـهـرک صـنـعـتـی خـمـیـن

جان‌باختن ۳ تن در آتش سوزی گسترده شـهـرک صـنـعـتـی خـمـیـن

جان‌باختن ۳ تن
ایران ـ کارگری

جان‌باختن ۳ تن در آتش سوزی گسترده شهرک صنعتی خمین

ساعت ۱۲:۴۰ دقیقه ظهر روز جمعه ۳۰ تیرماه ۱۳۹۷، انفجار و آتش‌سوزی گسترده‌ در کارخانه تصفیه روغن شهرک صنعتی خمین، منجر به جان‌باختن ۳ تن و مصدومیت ۳ نفر دیگر شد. یکی از مصدومان از ماموران آتش‌نشانی بود.

این آتش‌سوزی خسارات مالی قابل‌توجه‌ای را نیز به بار آورد. اسامی جان‌باختگان حادثه انفجار و آتش‌سوزی در شهرک صنعتی خمین عبارت‌ است از: ۱. سلیمان بلوطی ۳۰ ساله کارگر ۲. پرویز بهرامی ۵۰ ساله مدیر کارخانه ۳. بهرام رنجبری ۳۰ ساله کارگر.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی استان مرکزی، حریق را بسیار گسترده و خطرناک توصیف کرده و از مردم درخواست کرده بود که به هیچ عنوان به محل حادثه نزدیک نشوند. لازم به ذکر است که شدت آتش‌سوزی به حدی بوده که بیش از ۱۰ دستگاه ماشین آتش‌نشانی از شهرستان‌های اراک و محلات و خمین برای مهار آتش به محل حادثه در شهرک صنعتی خمین اعزام شدند.

گزارش‌ها حاکی است که مهار آتش در ساعت حوالی ۱۸ روز جمعه بعد از ۴ ساعت به اتمام رسید. این حادثه در کارخانه پویان صنعت خمین تولید کننده فراورده‌های نفتی به وقوع پیوست. شهرک صنعتی خمین در کیلومتر ۶ محور خمین به اراک قرار دارد.

یادآوری می‌شود که واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان ( تولید کننده سالانه ۶۰ هزار تن پی وی سی ) حوالی ساعت ۲۴ چهارشنبه شب ۶ تیر ماه امسال (۹۷) نیز طعمه حریق شد. این آتش سوزی به حدی گسترده بود که تمامی نیروهای امداد آبادان برای خاموش کردن آن در محل حادثه حضور یافته بودند. آتش‌سوزی گسترده واحد ۶۰۰ پتروشیمی آبادان، نهایتأ یک کشته و ۱۸ مصدوم بر جای گذاشت که به بیمارستان نفت آبادان منتقل شدند.

بیشتر بخوانید : مجموعه آخرین کلیپهای پس از آتش سوزی بازار پونه گلشهر کرج

همچنین بخوانید : آتش سوزی بزرگ در مسجد جامع، سرایت آن به بازار ساری و سوختن ۳۰مغازه در آتش – کلیپ

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment