ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > جان‌باختن کارمند اداره برق بابل در اثر برق‌گرفتگی و گرفتارشدن ۱۱ مقنی کاشانی در اثر قطع برق

جان‌باختن کارمند اداره برق بابل در اثر برق‌گرفتگی و گرفتارشدن ۱۱ مقنی کاشانی در اثر قطع برق

جان‌باختن
ایران ـ کارگری

جان‌باختن کارمند اداره برق بابل در اثر برق‌گرفتگی و گرفتارشدن ۱۱ مقنی کاشانی در اثر قطع برق

یکی از کارمندان اداره برق شهرستان بابل هنگام کار بر روی یکی از دکل‌های برق، دچار برق گرفتگی شد. متاسفانه این حادثه منجر به جان‌باختن او شد. بنا به گزارش دریافتی و به نقل از سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌‌های پزشکی بابل شب پنج‌شنبه ۲۱ تیرماه ۱۳۹۷ برق‌گرفتگی باعث جان‌باختن یکی از کارمندان اداره برق که در جاده قدیم بابل به آمل در حال انجام وظیفه بود، می‌شود. محل دقیق این حادثه ناگوار در بالا احمد چاله پی روستای خطیب بابل بوده است.

وی اظهار داشت که این نیروی شرکتی اداره برق بابل که در حالی که بالای دکل برق مشغول انجام کار بود، دچار برق گرفتگی شد. لازم به یاد‌آوری است که پیش از رسیدن ماموران اورژانس، مردم منطقه، این کارمند اداره برق که یک جوان ۳۲ ساله بود را از بالای دکل برق به پایین منتقل کرده بودند. گزارشات نزدیک در صحنه حاکی است که به دلیل شدت آسیب‌‌‌‌‌‌دیدگی ناشی از برق‌‌‌گرفتگی، اقدامات پزشکی احیا برای بازگرداندن وی به زندگی نتیجه نداشته است. پیکر کارمند جان‌باخته به بیمارستان روحانی بابل برده شد.

قطع برق در کاشان باعث گرفتار شدن ۱۱ مقنی در عمق چاه در ۷ نقطه مختلف شد

روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه قطع برق ۶ ساعته ( از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۵ بعدازظهر ) در شهر کاشان باعث شد تا ۱۱ کارگری که مشغول حفر چاه در ۷ نقطه مختلف شهر بودند، در عمق زمین گرفتار شوند.

بنا به گفته یک مامور آتش‌نشانی، این حوادث  پس از قطعی برق در خیابان‌های باباافضل، امیرکبیر،کارگر، میدان‌های عامریه، خیران و پلیس و محله یزدآباد کاشان اتفاق افتاده بود. شایان اشاره است که هرچند تمام ۱۱ نفر از چاه‌کن‌ها از خطر نجات یافتند؛ اما حوادث اینچنینی همیشه به دلیل نداشتن تدابیر پیشگیرانه، به صدمات جبران‌ناپذیری منجر شده است.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment