جان‌باختن چهار کارگر و یک مالک ساختمان در شهرهای خرم‌آباد، زاهدان و شیراز در حوادث کار - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > جان‌باختن چهار کارگر و یک مالک ساختمان در شهرهای خرم‌آباد، زاهدان و شیراز در حوادث کار

جان‌باختن چهار کارگر و یک مالک ساختمان در شهرهای خرم‌آباد، زاهدان و شیراز در حوادث کار

جان‌باختن چهار کارگر
ایران – کارگری حوادث کارگری

جان‌باختن چهار کارگر و یک مالک ساختمان در شهرهای خرم‌آباد، زاهدان و شیراز بر اثر حوادث کار

جان‌باختن چهار کارگر و یک مالک ساختمان در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۹ و ۱۰ مردادماه در شهرهای خرم‌آباد، زاهدان و شیراز بر اثر حوادث کار ناشی از نکات ایمنی کار بوده است.

جان‌باختن دو کارگر آبفا به دلیل سقوط در چاه‌ فاضلاب در خرم‌آباد

براساس گزارشات رسیده صبح روز چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷، دو کارگر شرکت آب و فاضلاب گلدشت خرم آباد بر اثر سقوط در چاه فاضلاب جان باختند. بنا به گفته رئیس سازمان اورژانس استان لرستان، صبح روز چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷، دو کارگر ۴۰ و ۴۲ ساله شرکت آب و فاضلاب گلدشت خرم‌آباد بر اثر سقوط در چاه فاضلاب جان باختند.

این دو کارگر به علت خفگی جان خود را از دست دادند. اجساد این کارگران به پزشکی قانونی تحویل داده شد.

جان باختن یک کارگر و مالک یک ساختمان در شیراز براثر ریزش آوار

همچنین روز چهارشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۷، ساخت و ساز غیراصولی در یک ساختمان، موجب ریزش آوار و مرگ یک کارگر و مالک ساختمان شد. مسئول روابط عمومی آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز، در این خصوص گفته است: « روز چهارشنبه ۱۰ مرداد ماه ریزش آوار ساختمان در شیراز منجر به گرفتاری ۲ نفر شد. » افراد فوت شده پس از خروج از زیر آوار به نیروهای اورژانس تحویل داده شده‌اند.

جان‌باختن یک کارگر بر اثر ریزش چاه در زاهدان

روز سه‌شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷ نیز یک کارگر ساختمانی در زاهدان بر اثر ریزش چاه جان باخت. عصر روز سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷، ریزش چاه در یک ساختمان در حال ساخت در زاهدان، به مرگ یک کارگر انجامید. این حادثه در خیابان دانشگاه زاهدان رخ داده است. متاسفانه در این حادثه یک کارگر جوان، بلافاصله جان خود را از دست داد.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment