ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > تیراندازی به خودروی نماینده شادگان در مجلس توسط افراد ناشناس

تیراندازی به خودروی نماینده شادگان در مجلس توسط افراد ناشناس

تیراندازی
ایران – اجتماعی

تیراندازی به خودروی نماینده شادگان در مجلس توسط افراد ناشناس

شب  ۱۶ فروردین ماه، افرادی ناشناس به خودروی نماینده شادگان در مجلس تیراندازی کردند.

صبح جمعه ۱۷ فروردین خبرگزاری مجلس گزارش داده است که افرادی ناشناس شامگاه گذشته در شادگان به خودروی پارک شده مجید ناصری‌نژاد نماینده این شهرستان در مجلس تیراندازی کرده و از محل متواری شدند.
این خبرگزاری اعلام کرده که در این حادثه به کسی آسیبی نرسیده  و تنها خودروی نماینده شادگان و سه خودروی دیگر مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

مجید ناصری‌نژاد که یک شخص معمم است، دو روز قبل در نشست ستاد مدیریت بحران خوزستان اعلام کرده بود که تالاب شادگان به علت نبود آب در حال تبدیل ‌شدن به دریاچه نمک است. او هشدار داده بود که آب کارون رها نشود و به نخلستان‌ها نرسد، نخلستان‌ها خشک می‌شوند.

مردم شهرستان شادگان عمدتاً از تیره و طوایف بنی‌تمیم ،بنی‌کعب، بنی‌مالک، باوی و مطور هستند. شهرستان شادگان دارای بیش از ۵۷ هزار هکتار اراضی قابل کشت است، ولی به دلیل خشک شدن رودخانه جراحی تنها نیمی از این اراضی کشت می‌شود. همچنین بیش از ۱۲هزار هکتار نخیلات با دو میلیون و پانصد هزار اصله در این شهرستان وجود دارد که بیش از یک میلیون اصله نخل از این تعداد در معرض نابودی و خشک شدن قرار گرفته است.
بر اساس گزارشات رسیده، کیفیت بد آب آشامیدنی و بوی تعفن آب و قطعی مداوم برق هم به نارضایتی اهالی شایگان دامن زده است.

دو روز قبل مجید ناصری‌نژاد در نشست ستاد مدیریت بحران خوزستان گفته بود:
«در آب شرب شادگان اضافه بر شوری، مسئله بوی بد ناشی از تعفن فاضلاب هم مشهود و ملموس است. واقعاً وضعیت بد بوی متعفن آب مصرفی مردم شادگان خیلی ظاهر، روشن و غیرقابل‌انکار است. از صبح که دوش گرفتم تاکنون چشمانم سوزش دارد و بوی نامطلوب و کدورت بالای آب هم مشکل‌ساز شده است. »

علیرغم این نارضایتی‌ها، استاندار خوزستان مدعی شده است که حادثه تیراندازی به خودروی نماینده معمم شاگان در مجلس شورای اسلامی صرفاً یک موضوع شخصی بوده است.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment