ایران کارگر > اخبار > اخبار اقتصادی > تهاجم وحشیانه نیروی انتظامی به تجمع مردم ازنا + عکس

تهاجم وحشیانه نیروی انتظامی به تجمع مردم ازنا + عکس

تهاجم نیرون انتظامی در ازنا ۱

ایران – اعتراضات

تهاجم وحشیانه نیروی انتظامی به تجمع مردم ازنا

نیروی انتظامی با باتوم و گاز فلفل به تجمع اعتراضی مردم ازنا در مقابل فرمانداری یورش برد.

در شهر ازنا ماموران نیروی انتظامی برای متفرق کردن مردم به تجمع اعتراضی آنها مقابل فرمانداری حمله کردند.

ماموران نیروی انتظامی روز پنجشنبه ۹شهریورماه ۹۶ به مردم ازنا که در اعتراض به کم عرض بودن جاده ازنا به اراک در مقابل فرمانداری این شهر تجمع کرده بودند به طور وحشیانه ای تهاجم کردند.
معترض کنندگان که خواهان تعریض این جاده شده بودند با گاز فلفل و باتوم مورد حمله قرار گرفته و بسیاری از آنها مجروح و مصدوم شدند.

لازم به یاد آوریست که چند روز پیش نیز مردم این شهر با بستن جاده ازنا به اراک موسوم به جاده مرگ، همین خواسته را عنوان کرده بودند؛ اما مسولین به این مسئله هیچ توجهی نداشته و هیچ اقدامی صورت نگرفت.
در نتیجه مردم لرستان، محور ازنا – اراک موسوم به جاده مرگ را بستند.

تهاجم نیرون انتظامی در ازنا

به دنبال جان باختن ۶ نفر از جوانان شهر مومن آباد در تصادف جاده ایی ازنا – اراک در روز چهارشنبه اول شهریور ماه مردم شهرستان ازنا در اعتراض به عدم رسیدگی به چهارخطه کردن این محور با تجمع خود این جاده را بستند.
مردم شهرستان ازنا حدود ۱۰ سال است که از مسولان مربوطه خواهش کرده اند به وضعیت این جاده رسیدگی و چهارخطه شود.
تصادفات در این جاده آنقدر زیاد بوده که به جاده مرگ معروف شده است، به گونه ای که در چند سال اخیر به دلیل افزایش سرسام آور تردد وسائل نقلیه به ویژه وسائل نقلیه سنگین در این محور آمار تصادفات جاده ای رشد فزاینده ای داشته که مهمترین پیامد منفی آن جان باختن و جراحت تعداد زیادی از هموطنان و شهروندان استان لرستان بوده است.

واقعیت این است هیچ یک از مقامات مسئول استانی و کشوری نه می‌خواهند و نه می‌توانند گره‌ای از مشکلات بیشمار مردم محروم در نقاط مختلف کشور حل کنند. دزدی و غارتگری سیستماتیک و نهادینه شده در تمام تار و پود ساختار دولتی و کشوری فقط جیب و سفره دست‌اندرکاران حاکمیت و آقازاده ها را پر می‌کند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment