تظاهرات و تجمع مالباختگان در شهرهای مختلف میهن؛ همراه با مجموعه کلیپ - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار اقتصادی > تظاهرات و تجمع مالباختگان در شهرهای مختلف میهن؛ همراه با مجموعه کلیپ

تظاهرات و تجمع مالباختگان در شهرهای مختلف میهن؛ همراه با مجموعه کلیپ

تجمع مالباختگان شهرهای مختلف

ایران – مالباختگان

 تظاهرات و تجمع مالباختگان در شهرهای مختلف میهن؛ همراه با مجموعه کلیپ

مالباختگان مؤسسه آرمان در خرم‌آباد- یا ایها الذین پولامونو دزدیدن

روز یک‌شنبه۱۶مهرماه۹۶ مالباختگـان مؤسسه آرمان در خرم‌آباد که در اعتراض به چپاول سپرده‌های خود مقابل مؤسسه ملل دست به تجمع زدند شعار می‌دادند:«ای بی‌حیا پدر سگ ای سیف نامسلمون مرگ بر سیف مرگ بر سیف» و « یا ایها الذین پولامونو دزدیدن» و «دستای پشت پرده با پول ما چه کرده». مالباختگان همچنین شعار می‌دادند«سیف و حیدری هم دستان خاوری» که اشاره آنها به محمودرضا خاوری (زاده ۱۳۳۱ در خرم‌آباد)، از بانکداران سابق  است که درگیر اختلاس ۳ هزار میلیارد تومانی است. محمودرضا خاوری که مدیر عامل بانک ملی ایران بود در هفته اول مهر ۱۳۹۰ به بهانه «مشکلات عصبی حادث‌شده و بیماری مزمن» از مقام خود استعفا داد و به کشور کانادا که تابعیت آن را دارا بود گریخت. این دزد داماد حداد عادل از  می‌باشد.

دومین تجمع شبانه مالباختگان متحصن و کفن پوش مؤسسه پدیده در مشهد برگزار شد


یک‌شنبه شب۱۶مهرماه۹۶ دومین تجمع شبانه مالباختگـان کفن پوش مؤسسه پدیده در مشهد در اعتراض به عدم برگزاری مجمع، اخراج مدیران انتصابی و پاس نشدن برگه های تعهدشان برگزار شد. مالباختگانکه بیشتر آنها را زنان تشکیل می‌دهند۲روز است که با پوشیدن کفن مقابل استانداری این شهر تحصن کرده‌اند.در این تجمع شبانه مالباختگـان شعار می‌دادند:«دادستان خراسان ننگت باد ننگت باد» و «استاندار خراسان ننگت باد ننگت باد».

یک‌شنبه شب۱۶مهرماه، دومین تجمع شبانه مالباختگـان کفن پوش مؤسسه پدیده در مشهد در اعتراض به عدم برگزاری مجمع، اخراج مدیران انتصابی و پاس نشدن برگه های تعهدشان برگزار شد.

مالباختگـان که بیشتر آنها را زنان تشکیل می‌دادند، ۲روز است که با پوشیدن کفن مقابل استانداری رژیم در این شهر تحصن کرده‌اند.

در این تجمع شبانه مالباختگـان شعار می‌دادند:

«دادستان خراسان ننگت باد ننگت باد» و

«استاندار خراسان ننگت باد ننگت باد». 

مالباختگان مؤسسه آرمان در ملایر-تا پول ما به باده هر روز همین بساطه

روز یک‌شنبه۱۶مهرماه۹۶ مالباختگـان مؤسسه آرمان در ملایر که در اعتراض به چپاول سپرده‌های خود مقابل مؤسسه ملل دست به تجمع زدند. مالباختگان با شعار «تا پول ما به باده هر روز همین بساطه» بر ادامه تجمع‌های اعتراضی خود تا پس گرفتن سپرده و سود آن و همچنین جبران زیان‌های وارده به مالباختگـان طی یک‌سال گذشته که از این چپاول و دزدی حکومتی می‌گذرد تاکید کردند.

 مالباختگان مؤسسه آرمان در دزفول با شعار-بگو مرگ بر سیف-مؤسسه ملل را بستند

روزیک‌شنبه۱۶مهرماه۹۶ مالباختگان مؤسسه آرمان که در اعتراض به غارت سپرده‌های خود توسط این مؤسسه متعلق به سپاه پاسداران مقابل شعبه مؤسسه ملل در دزفول تجمع کرده بودند پس از اینکه هیچ پاسخی از سوی کارگزاران دزد رژیم برای پس گرفتن پول‌هایشان نگرفتند شعبه مؤسسه ملل را با شعار «بگو مرگ بر سیف»بستند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment