ایران کارگر > اخبار > اخبار اقتصادی > تظاهرات و تجمع اعتراضی مالباختگان در شهرهای مختلف، شبانگاه ۱۵ مهر؛ مجموعه کلیپ

تظاهرات و تجمع اعتراضی مالباختگان در شهرهای مختلف، شبانگاه ۱۵ مهر؛ مجموعه کلیپ

مالباخته تجمع کلیپ

ایران – مالباختگان

تجمع مالباختگان در اهواز؛ مالباختگان متحصن آرمان با بستن خیابان شعار می‌دادند:

دولت تدبیر و امید کور بود دزدی‌رو ندید؟

روز شنبه۱۵مهرماه۹۶ مالباختگان خشمگین مؤسسه آرمان که در اعتراض به غارت سپرده‌هایشان توسط این مؤسسه حکومتی و وابسته به سپاه در مؤسسه ملل ۴روز است که دست به تحصن زده‌اند با بستن خیابان مقابل محل تحصن در مؤسسه ملل در کیانپارس اهواز تجمع اعتراضی روزانه خود را با شعار علیه روحانی و کابینه غارتگر وی برگزار کردند. مالباختگان شعار می‌دادند:
«دولت تدبیر و امید کور بود دزدی‌رو ندید؟»
«ای سیف خائن آواره گردی تو این مردم را بیچاره کردی بردی پول‌های این مردم الله کبر خوردی پول‌های این مردم الله اکبر مرگ بر سیف مرگ بر سیف».

مالباختگان متحصن آرمان در اهواز در چهارمین تجمع شبانه می‌کشم می‌کشم هر که برادرم کشت


روز شنبه۱۵مهرماه۹۶ همزمان با برگزای چهارمین تجمع شبانه مالباختگان متحصن آرمان در اهواز که مقابل مؤسسه ملل برگزار کردید؛ یکی از مالباختگان که بیماری سرطان دارد در حال شعار دادن از هوش رفت و روی زمین افتاد که خشم جمعیت متحصن را که ما‌ه‌هاست برای پس گرفتن پول خود از این مؤسسه متعلق به سپاه به نتیجه‌ای نرسیده‌اند؛ برانگیخت و مالباختگان شعار می‌دادند:
«می‌کشم می‌کشم هر که برادرم کشت»

مالباختگان مؤسسه آرمان در ماهشهر دست به تجمع اعتراضی زدند

روز شنبه۱۵مهرماه۹۶ مالباختگان مؤسسه آرمان در اعتراض به غارت سپرده‌هایشان توسط این مؤسسه وابسته به سپاه در مؤسسه ملل دست به تجمع زدند و خواهان پس گرفتن پول‌های خود شدند.

  مالباختگان مؤسسه آرمان در بوشهر تجمع اعتراضی شبانه برگزار کردند


شنبه شب۱۵مهرماه۹۶ مالباختگان مؤسسه آرمان در بوشهر که همه آنها از زنان بودند در اعتراض به دزدی آشکار سپاه از سپرده‌هایشان از طریق مؤسسه‌های دروغین مانند مؤسسه آرمان مقابل مؤسسه ملل تجمع کردند. مالباختگان با یک بلندگوی دستی چگونگی چپاول پول‌هایشان توسط مقامات در این مؤسسه که از ۵ماه پیش صورت گرفته را برای مردم افشاء می‌کردند‌.

مالباختگان مؤسسه آرمان در الیگودرز در مؤسسه ملل را بستند

روز شنبه۱۵مهرماه۹۶ مالباختگان خشمگین مؤسسه آرمان که در اعتراض به غارت سپرده‌هایشان توسط این مؤسسه متعلق به سپاه در مؤسسه ملل دست به تجمع زده بودند وقتی از طرف مقامات مسئول هیچ پاسخی به آنها داده نشد؛ با بیرون انداختن کارکنان این مؤسسه، در آن را بستند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment