ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > تصادف عمدی و جنایتکارانه یک موتورسوار با دختر دوچرخه سوار در شهر قم

تصادف عمدی و جنایتکارانه یک موتورسوار با دختر دوچرخه سوار در شهر قم

تصادف جنایتکارانه
ایران – اجتماعی

تصادف عمدی و جنایتکارانه یک موتورسوار با دختر دوچرخه سوار در شهر قم

یکشنبه  ۱۸ دی ماه یک موتور سوار در شهر قم به طور عمد و غیر انسانی به یک دختر دوچرخه سوار از پشت زده و باعث تصادف شد که این تصادف عمدی منجر به آسیب دیدگی شدید این دختر دوچرخه سوار شد.

بعد از ظهر روز یکشنبه ۱۸ دی ماه در خیابان خاکفرج قم ، یک موتور سوار به صورت عمدی و جنایتکارانه از پشت به یک دختر دوچرخه سوار زده و ایجاد تصادف عمدی می‌کند. دختر دوچرخه سوار هم تعادل خود را از دست داده و به شدت به زمین می‌خورد و از ناحیه صورت و سر به شدت آسیب می‌بیند.

طبق این گزارش، این دختر درباره حادثه می‌گوید: «داشتم با آرامش کنار خیابان به سمت منزل رکاب می زدم اما ناگهان ضربه‌ای رو حس کردم دیگه نفهمیدم که چه اتفاقی افتاد. تا اینکه صدای کسی رو شنیدم که می‌گفت خانم خانم… و به هوش اومدم. »
این خانم در  ادامه می‌افزاید: «بلندم کردن نشوندنم روی جدول کنار خیابون. گفتم چی شده؟ گفتن تصادف کردی. گفتم چرا ؟ با کی؟ گفت یه موتورسوار عمدا بهت زد و فرار کرد. یهو دوچرخه رو دیدم یادم اومد داشتم رکاب میزدم. بعد از درد کتف و شونه و دستم زدم زیر گریه. »

این خانم دختر دوچرخه سوار از لحظه تصادف چیزی را به خاطر نمی آورد. پس از این اتفاق بوده که پلیس و آمبولانس وارد کار می‌شوند و دوچرخه سوار به بیمارستان منتقل می‌شود.

دختر دوچرخه سوار که نخواسته نام وی فاش شود، می‌افزاید: «صورتم که داغون شده. دستم شکسته. کتف و شونه و گردن و زانومم درد میکنه. سرمم که خیلی درد میکنه نمیدونم کی بود. داداشم رفته محل تصادف ولی کسی رو پیدا نکرده. در مورد شکایتم امروز داداشم رفته، کارشو راه ننداختن. دوچرخمم ندادن. »

اینها همان آتش به اختیارهایی هستند که دستشون برای هرکاری علیه زنان و دختران ایران باز است و مستقیم فرامین رو از بالاترین مقامات دریافت می‌کنند و همیشه هم مصونیت دارند. مثل همونهایی که روی دختران و زنان اسید پاشیدند  و کسی هم پاسخگو نبود. اما دسته دسته جوانان این سرزمین را به جرم فریاد کردن مطالباتشون دستگیر می‌کنند و کارگران را به جرم مطالبه حقوق عقب افتاده‌شان باطوم می‌زنند و بازداشت می‌کنند و از کار اخراج می‌کنند.

 به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment