ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > ترانه خوانی اعتراضی خوانندگان زن در خیابان بدنبال لغو کنسرت آنها + فیلم

ترانه خوانی اعتراضی خوانندگان زن در خیابان بدنبال لغو کنسرت آنها + فیلم

ترانه خواندن زنان در خیابان
ایران – اجتماعی

ترانه خوانی اعتراضی خوانندگان زن در خیابان بدنبال لغو کنسرت آنها + فیلم

پنجشنبه ۲۱ دی رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان از شناسایی و دستگیری ۲۱ خواننده زیرزمینی و پلمب ۶ استودیوی غیرمجاز در بندرعباس خبر داد. ۹ نفر از خوانندگانی که در بندرعباس بازداشت شدند زن بودند.

به گفته رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان این عملیات با هماهنگی مقامات قضائی انجام شد. مأموران اکیپی تشکیل دادند و به خانه‌های خوانندگان هجوم بردند و ۲۱ خواننده زیرزمینی بندرعباس و از جمله ۹ خواننده زن را بازداشت و ۶ استودیو را هم پلمب کردند.

رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان در توجیه این بگیر و ببندها گفته است احتمال افزایش و گسترش موسیقی زیرزمینی در استان هرمزگان می‌رود.

یادآوری می‌شود که علی اصغر عبادی نیک، رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان علت دستگیری این افراد که ٩ تن از آنها زن هستند، تولید و پخش مخفیانه ترانه ها و ویدیو کلیپهایی با محتوا و مضامین غیر اسلامی عنوان کرده است. قابل توجه اینکه حکومت که از پاسخگویی به عاجل‌ترین و ابتدایی ترین نیازهای اقتصای اجتماعی قشر جوان در کشور عاجز است بجای پرداختن به مشکلات واقعی جوانان، با حمله و هجوم به انواع مراسم جشن و موسیقی و بازداشت شرکت کنندگان و بعضأ نیز صدور احکام زندان و شلاق برای بازداشت شدگان، تلاش می‌کند کنترل کاملی بر خصوصی‌ترین زوایای زندگی مردم داشته باشد و به این ترتیب ناکارآمدی خود در کلان سیاستهای اقتصادی اجتماعی را بپوشاند و با ایجاد جو رعب و ترس و وحشت، جوانان را از مطالبه حقوق پایه‌ای خود باز دارد. اما بدون شک این دمل‌های چرکین بار دیگر و در جایی دیگر سرباز می‌کنند و ریش و ریشه مسبب آنرا می سوزانند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment