ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > تحصن و اعتراض کارگران پیمانی پالایشگاه گاز ایلام نسبت به بی‌عدالتی ۶اسفند + کلیپ

تحصن و اعتراض کارگران پیمانی پالایشگاه گاز ایلام نسبت به بی‌عدالتی ۶اسفند + کلیپ

تحصن و تجمع
ایران – کارگری

تحصن و اعتراض کارگران پیمانی پالایشگاه گاز ایلام نسبت به بی عدالتی مدیر عامل + کلیپ

اعتراض و تحصن کارکنان پیمانکاری پالایشگاه گاز ایلام به دلیل بی عدالتی مدیر عامل این شرکت، شهریار داریپورکه گفته من فقط مدیر کارکنان رسمی هستم و700 نفری که بیش از ده سال سابقه خدمت دارن مدیرشان نیستم.

روز یکشنبه ۶ اسفند ماه ۱۳۹۶، شمار زیادی از کارگران پالایشگاه پیمانی گاز ایلام در اعتراض به عدم پرداخت مطالبات ۵ ساله خود، دست به تجمع اعتراضی در مقابل درب ورودی این شرکت زدند.

بنابر گزارشات رسیده، نیروهای پیمانکاری تحصن کرده، در مقابل درب شرکت پالایش گاز ایلام تجمع کرده و علت این تجمع اعتراضی را عدم رسیدگی به مطالبات و وضعیت معیشتی خود عنوان کردند و در گفته های خود اعلام داشته اند که مدیر عامل این شرکت اعلام داشته است که «من فقط مدیرعامل پرسنل رسمی هستم!»

گفته می‌شود که بیان این جمله از سوی مدیرعامل این شرکت، از علل اصلی تجمع اعتراضی نیروهای پیمانکاری این مجتمع است.

از سوی دیگر گفته می‌شود که مدیر عامل شرکت پالایش گاز ایلام در مراسم معارفه خود به نیروهای پیمانکاری قول داده بود که مطالبات و مشکلات این نیروها را پیگیری کرده و در اسرع وقت مشکلات آنان را برطرف کند، اما تا کنون هیچ  اقدامی انجام نداده است. کارگران پیمانکار زحمتکش و شریف پالایشگاه گاز ایلام کماکان با همان مشکل حقوق معوقه و مشکلات عدیده معیشتی دست و پنجه نرم می‌کنند.

پالایشگاه گاز ایلام واقع در بخش چوار یکی از شرکت های تابعه شرکت ملی گاز ایران است

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment