ایران کارگر > اخبار > اخبار اقتصادی > نیروی انتظامی و یگان ویژه در مقابل تحصن مالباختگان مقابل قوه قضاییه+فیلم و عکس

نیروی انتظامی و یگان ویژه در مقابل تحصن مالباختگان مقابل قوه قضاییه+فیلم و عکس

تحصن مالباختگان تهران

 ایران – تحصن مالباختگان

 مشاهده فیلم نیروی انتظامی و یگان ویژه در مقابل تحصن مالباختگان مقابل قوه قضاییه

از صبح امروز شنبه ۱۵ مهرماه ۹۶ نیروی انتظامی به همراه یگان ویژه در نزدیکی محل تحصن مالباختگان مؤسسات مالی در مقابل ساختمان قضائیه در تهران حاضر شده‌اند. براساس خبرهای دریافتی نیروی انتظامی و یگان ویژه قصد دارند در بیست و یکمین روز تحصن شبانه روزی مالباختگان موسسات مالی در مقابل قوه قضاییه ٬تحصن آنها را برهم بزنند.
برای مقابله با این اقدام نیروی انتظامی و نیروهای امنیتی، از صبح امروز مالباختگان متحصن در مقابل ساختمان قضائیه طی اطلاعیه‌های مکرر  به عموم سپرده گذاران فراخوان داده اند که هرچه سریعتر خود را به محل تحصن برسانند تا مانع از این اقدام نیروهای امنیتی شوند.
براساس گزارشات همراه با عکس و فیلم که از صحنه دریافت کرده‌ایم شمار زیادی از نیروهای امنیتی شامل نیروی انتظامی و یگان ویژه با قصد برهم زدن تحصـن به محل تحصـن آمده و در محل مستقر شده اند.
سپرده‌گذاران متحصن همچنین خطاب با سایر مالباختگان می گویند:
دوستان عزیز لطفا هرچه زودتر خودتان را به محل تحصـن برسانید اگه همه ما باهم متحد باشیم نمی توانند تحصن ما را که بحق است جمع کنند ما هیچ کار خلاف قانون نکردیم و فقط حق خودمان را می خواهیم.

تحصن مالباختگان تهران

یادآوری می‌شود که سپرده‌گذاران کاسپین بعداز ماهها تجمع و اعتراض از بیست و یک روز پیش اقدام به تحصن شبانه‌روزی در مقابل ساختمان قضائیه در تهران نموده و علیرغم سردی هوا و مشکلات متعدد و فشار طاقت فرسا، این تحصن را طی این مدت برپا نگهداشته اند. تنها خواسته این هموطنان عزیز برگرداندن پولهایشان است که حاصل سالیان خون جگر خوردن و کار طاقت فرسا و حاصل یک عمر کار و تلاش و زحمت‌ آنها می‌باشد. اما در حاکمیتی که دزدی و چپاول از جیب و از سفره و از خون مردم به عمل روزمره آنها تبدیل شده است متأسفانه هیچ جوابی برای درخواست قانونی، مشروع و اخلاقی سپرده‌گذاران وجود ندارد. برعکس مقامات مختلف می‌کوشند با تهدید و ارعاب مانع از این جنبش حق طلبانه شوند.

سایت ایران کارگر طی این مدت تلاش نموده با درج خبرها و عکسها و فیلم‌های تجمع و تحصن مالباختگان محروم و مظلوم در شهرهای مختلف بخصوص در تهران و مقابل ساختمان قضاییه، به نوبه خود با سپرده‌گذاران عزیز همراهی نماید و صدای آنها را منعکس نماید.

انتظار می‌رود در پاسخ به فراخوان سپرده‌گذاران متحصن، سایر سپرده‌گذاران عزیز در محل حاضر شوند و مانع از اقدام نیروی انتظامی و یگان ویژه شوند.

  به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment