تحصن تعهدنامه‌داران پدیده شاندیز در نهمین شب با شعار «سهامدار پدیده فقط دروغ شنیده» - کلیپ - ایران کارگر
ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > تحصن تعهدنامه‌داران پدیده شاندیز در نهمین شب با شعار «سهامدار پدیده فقط دروغ شنیده» – کلیپ

تحصن تعهدنامه‌داران پدیده شاندیز در نهمین شب با شعار «سهامدار پدیده فقط دروغ شنیده» – کلیپ

ایران – اجتماعی

تحصن تعهدنامه‌داران پدیده شاندیز در نهمین شب با شعار «سهامدار پدیده فقط دروغ شنیده» – کلیپ

روز جمعه۱۹مردادماه۹۷ غارت‌شدگان پدیده با وجود هجوم وحشیانه نیروهای امنیتی به آن‌ها برای نهمین روز متوالی تحصن خود را مقابل این مؤسسه دزد و چپاولگر ادامه دادند.
در نهمین روز این تحصن جمع دیگری از غارت‌شدگان پدیده به متحصنین پیوستند. غارت‌شدگان بر ادامه تحصن تا بازگرداندن دارایی‌های به‌یغما رفته‌شان تاکید کردند.

در این کلیپ شب هفتم تحصـن تعهدنامه داران پدیده شاندیز که چادر زده اند و مطالبه ای جز درخواست حقوق حقه خود ندارند را مشاهده می کنید.

تحصن سهامداران پدیده
بیشتر 

این تحصن و صدها تجمع و اعتراض دیگر که ناشی از اختلاس و کلاهبرداری  موسسات مالی و اختلاس‌های نجومی هزاران میلیارد تومانی و دزدی‌های دهها میلیارد دلاری سپاه از نفت و قاچاق کالا و مواد مخدر و کلاهبرداری حکومتی از طریق مؤسسه‌های پولی مانند کاسپین که پوششی برای چپاول مستقیم پول مردم است را در کنار هم قرار دهید و  به آنها اضافه کنید ثروت آقازاده‌ها و هزینه‌های دهها میلیارد دلاری جنگ و کشتار در سوریه برای سرپانگهداشتن بشار اسد دیکتاتور سوریه و حوثی‌های یمن و شبه نظامیان حزب‌الله لبنان و حشدالشعبی در عراق و طالبان در افغانستان و کشورهای دیگر در خاورمیانه و افریقا. تنها نتیجه‌ای که از این همه چپاول و به هدر دادن منابع ثروت ملی کشور  بدست می آید فقط گوشه بسیار کوچکی از وضعیت نابسامان و انفجاری اقتصادی جامعه ایران است

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment