ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > تجمع کارگران نیشکر هفت تپه در ورودی شرکت نیشکر هفت تپه برای سومین روز

تجمع کارگران نیشکر هفت تپه در ورودی شرکت نیشکر هفت تپه برای سومین روز

هفت تپه
ایران – کارگری

تجمع کارگران نیشکر هفت تپه در ورودی شرکت نیشکر هفت تپه برای سومین روز 

امروز جمعه ۱۰ فروردین ماه، برای سومین روز متوالی کارگران نیشکر هفت تپه در ورودی شرکت نیشکر هفت تپه تجمع اعتراضی برگزار کردند.
کارگران هفت‌تپه می‌گویند با وجود اعلام تعطیلی شرکت از طرف اسدبیگی به اعتصاب خود ادامه خواهند داد و تا بیرون کردن شخص اسد بیگی و رستمی از پای نخواهند نشست.

در تظاهرات دیروز کارگران نیشکر هفت تپه کارگر زحمتکش حبیب چنانی به حکم قاضی کشیک دستگیر و به زندان دزفول منتقل شده است.
بر اساس گزارشات رسیده، برای ۱۵ الی ۲۰ نفر از کارگران هم حکم احضاریه کتبی اومده تا شنبه خود را به دادستانی شوش معرفی کنند.
کارگران نیشکر هفت تپه گفتند: همکارانمان را تنها نمیگذاریم تمام اینها نقشه است ببینن ما تا کجا کوتاه میاییم و دو دستی شرکت چندین ساله نیشکر هفت تپه را  تقدیمشان میکنیم.
کارگران نیشکر هفت تپه در ادامه گفتند: این شرکت متعلق به ماست این کارفرماها ومدیران هستند که دایم در حال تغییر هستند و صندلی هاشون را با هم جا به جا میکنند، ما کارگران از جد در جدمان اینجا بوده ایم و هستیم.

پیام هایی از طرف کارگران  نیشکر هفت تپه

پیام اول
سلام خدمت کارگران همیشه در صحنه نیشکر هفـت تپه
همکاران عزیز این سیاست جدید رستمی و اسدبیگی که دست به تعطیلی شرکت میزنن برای ترساندن کارگران است،  بازیچه این بازی های اینها نشوید چون اگر شما ماهی 1 میلیون تومان حقوق ضرر کنید ولی این ظالمین روزی حداقل روزی یک میلیارد تومان  خسارت می بینن پس خواهشن بیشتر از خودشون برا زمین های در حال خشک شدنش و نی های در حال خراب شدن دل نسوزونید ببینید چطور به دست و پای شما خواهند افتاد و دست به التماس شما خواهند افتاد کافی است دست حیله و نیرنگشان رو بخونید.

پیام دوم
با سلام
اعتصاب امروز کارکنان نیشکرهفت تپـه به روزسوم کشیده شد
که نه مسئولی ازاستان ونه شهرستان پاسخ گوی کارکنان نشد
ولی حاضرنداحضاریه بفرستن برامون

پیام سوم
باسلام خدمت تمامی کارگرهای زحمتکش هفت تپـه.
چرا باید در شرکتو ببندین روز پنجشنبه روبروی فرمانداری اعتصاب کردیم کسی نیومد جواب درستی بهمون بده ما فردا صبح ساعت 8:30 در شرکت میایم تا یک نفر بیاد جوابگو باشه به این وضعیت اقا تا کی تعطیلش کنیم.خودمون مدیریت شرکتو دست میگیریم و نمیزاریم رستمی و اسد بگی وارد شرکت بشن پس از تمامی کارگرای هفت تپه خواهش میکنم فردا برای تعیین تکلیف شرکت جمع بشیم و فکری بکنیم با تشکر

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment