ایران کارگر > اخبار > اخبار اقتصادی > تجمع مالباختگان موسسه کاسپین در مشهد در دومین روز متوالی + مجموعه فیلم

تجمع مالباختگان موسسه کاسپین در مشهد در دومین روز متوالی + مجموعه فیلم

مالباختگان

ایران – اقتصادی

«داعش اقتصادی پول مارو پس بده»، شعار امروز مالباختگان؛ مشاهده فیلم

مالباختگان مؤسسه افضل‌توس مشهد باشعار «داعش اقتصادی پول مارو پس بده» تجمع کردند

روزسه‌شنبه۲۱شهریورماه۱۳۹۶ مالباختگان مؤسسه افضل‌توس مشهد در اعتراض به غارت سپرده‌های خود باشعار-داعش اقتصادی پول مارو پس بده- مقابل شعبه مرکزی بانک آینده  در بلوار سجاد مشهد تجمع کردند.
در همین حال بانک آینده درها خود را روی مالباختگـان بست که باعث خشم آنها گردید. یکی از غارت شدگان مؤسسه افضل توس فریاد می‌کشید:«پولمونو پس بده یالا پولمون پس بده».

دستگاه امنیتی در هراس از گسترش این اعتراض، ماموران گارد ویژه را برای مقابله احتمالی با مردم مظلوم و محرومی که بدنبال پس گرفتن پول خودشان از دزدان و متجاوزین هستند  به صحنه آورده است.

تحصن مالباختگان مؤسسه کاسپین در مشهد برای دومین روز متوالی 

 

مالباختگان

از صبح روز چهار‌شنبه۲۲شهریورماه۱۳۹۶ مالباختگـان مؤسسه کاسپین در مشهد در اعتراض به غارت سپرده‌های خود توسط این مؤسسه وابسته به سپاه و عدم بازگرداندن پول‌هایشان برای دومین روز متوالی این‌بار مقابل شعبه وکیل آباد این مؤسسه در این شهر تحصن کردند. لازم به یادآوریست که روز سه‌شنبه۲۱شهریور مالباختگـان در شعبه سروش تحصن شبانه روزی را شروع کردند که مأمورین نیروی انتظامی  با حضور در این شعبه آنها را وادار به خروج از کردند.

ممانعت ماموران امنیتی از برگزاری تحصن مالباختگان مؤسسه کاسپین در مشهد با تهدید؛ مشاهده فیلم

مالباختگان

روز چهار‌شنبه۲۲شهریورماه۱۳۹۶ماموران انتظامی با حضور در محل تحصن مالباختگان مؤسسه کاسپین که در اعتراض به غارت سپرده‌های‌شان توسط این مؤسسه وابسته به سپاه پاسداران قصد برپایی چادر برای ادامه تحصن شبانه روزی را داشتند با تهدید مانع ادامه تحصن مالباختگان و برپایی چادر می‌شوند.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment