ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > پرتاب تخم مرغ و مواد گندیده؛ تجمع غارت‌شدگان کاسپین رشت ۱۷بهمن+مجموعه كليپ

پرتاب تخم مرغ و مواد گندیده؛ تجمع غارت‌شدگان کاسپین رشت ۱۷بهمن+مجموعه كليپ

ایران – اجتماعی

پرتاب تخم مرغ و مواد گندیده در تجمع غارت‌شدگان مؤسسه کاسپین رشت+مجموعه كليپ

روزسه شنبه ۱۷بهمن۹۶ غارت شدگان مؤسسه دزد کاسپین بار دیگر  در شهر رشت تجمع کردند.

این غارت‌شدگان بیش از ۱۵ ماه  است که در گرما و سرما در خیابان هستند و تنها خواسته‌شان این است که پولی را که در مؤسسه مجاز کاسپین یا سایر مؤسسه‌های مجاز گذاشته‌اند پس بگیرند.

تعدادی از بانوان بصورت کفن پوش در این تجمع اعتراضی شرکت کرده بودند و به این وسیله نشان دادند که آماده مقابله با وحشیگریهای نیروی انتظامی هستند.

تجمع کنندگان در ادامه تجمع خود با شعار مرگ بر دزد اقدام به پرتاب تخم مرغ رنگی و گوجه فرنگی و سبزی گندیده به در ورودی شعبه کاسپین نموده و شعار سردادند: تا پول ما به باده هر روز همین بساطه

شعارهای تجمع کنندگان در مقابل شعبه کاسپین در این تجمع عبارت بودند از:
مرگ بر دزد

تا پول ما به باده هر روز همین بساطه
زیربارستم نمیکنیم زندگی
یاحجت بن الحسن کلیدوبگیرازحسن
مرگ براین دولت مردم فریب
دستای پشت پرده با پول ما چه کرده
بااینهمه اختلاس ایران خودش کربلاس
میجنگم میمیرم پولمو پس میگیرم
اگرکه دزدی نبود ملت که اینجا نبود
سامان دهی شعاره ملت شده آواره

قابل ذکر اینکه در جمهوری اسلامی حالا دیگر دزدی فقط به غارت منابع ثروت عمومی ختم نمی‌شود و دولت و ارگانهای دولتی از هر طریق ممکن تلاش می‌کنند بصورت فرد به فرد هم مال و اموال ملت را غارت کنند.

غارت اموال سپرده‌گذاران مؤسسات مالی بخشی از این پروژه ضد مردمی است که بصورت یک روال معمول برای دولتمردان جمهوری اسلامی درآمده است و هیچ شرم و حیایی هم از این اقدامات زشت و شنیع نمی‌کنند.

علاوه بر دزدی و چپاول سپرده‌های سپرده‌گذاران در روزهای اول بهمن بانکهای رسمی نیز از برگرداندن وجوه نقد مشتریان با این عنوان که پول نقد در دسترس نیست سرباز می‌زنند.
به همین دلیل روز دوشنبه در مقابل تعدادی از شعب بانکهای مختلف در تهران برای بیرون کشیدن پول از حسابهای بانکی صفی از مشتریان تشکیل شده بود.

حالا مردم می‌دانند که اگر پولهای خود را از بانکها بیرون نکشند همان بلایی که بر سر سپرده‌گذاران مؤسسات مالی مجاز آمد در قدم بعد بر سر مشتریان بانکهای رسمی می‌آید. بنابراین عده‌ای از مردم جانب احتیاط را رعایت کرده و اقدام به بیرون کشیدن سپرده‌هایشان از بانکهای رسمی کرده‌اند.
باید به سردمداران دزد و چپاولگر جمهوری اسلامی گفت اگر واقعأ منابع مالی در دسترس نیست پس چرا سالها است همه هزینه های حسن نصرالله در لبنان را تأمین می‌کنید؟

چرا همه هزینه‌های حماس را تأمین می‌کنید؟
چرا هزینه حوثی‌ها در یمن را تأمین می‌کنید؟
چرا هزینه کامل ارتش بشار اسد را تأمین می‌کنید؟
چرا هزینه طالبان در افغانستان را تأمین میکنید؟
ولخرجی‌ها برای کمک به دولت ونزوئلا برای چیست؟

چطور فقط وقتی به مردم ایران و حقوق عقب افتاده کارگران زحمتکش و شریف و سپرده‌های سپرده‌گذاران و  . . . می‌رسد با کمبود منابع مالی مواجه می‌شوید؟
این شرم و ننگ بر شما که از آغاز هم ایرانی نبودید و دشمن ایران و ایرانی بودید.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment