ایران کارگر > اخبار > اخبار اقتصادی > تظاهرات خشمگینانه سپرده گذاران موسسه آرمان مقابل استانداری خوزستان+فیلم؛ پنجشنبه۲۰ مهر

تظاهرات خشمگینانه سپرده گذاران موسسه آرمان مقابل استانداری خوزستان+فیلم؛ پنجشنبه۲۰ مهر

تجمع مالباختگان خوزستان تظاهرات

ایران – مالباختگان خوزستان

 پنجشنبه۲۰ مهر؛تظاهرات خشمگینانه سپرده گذاران موسسه آرمان مقابل استانداری خوزستان

تجمع سپرده گذاران موسسه آرمان مقابل استانداری خوزستان
جمعی از سپرده گذاران موسسه آرمان در اعتراض به عدم تعیین تکلیف وضعیت سپرده های خود درب استانداری خوزستان تجمع کردند.

این تجمع از ساعاتی پیش آغاز شده و هم اکنون نیز ادامه دارد.
در این تجمع سپرده گذاران موسسه آرمان از شهرهای دیگر استان نیز حضور دارند.

اعتراض کنندگان خواستار حل مشکلات خود شدند و تاکید دارند که استاندار به نزد آن ها رفته و در زمینه مشکلات و پیگیری های صورت گفته با آنها صحبت کند.

در این تجمع سپرده گذاران با سر دادن شعارهایی نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی و صدا و سیما را به خاطر عدم پیگیری مشکل موسسه آرمان و مطرح کردن این مساله مورد انتقاد شدید قرار دادند.

سپرده گذاران اعلام می کنند که این تجمع تا صبح ادامه خواهد داشت و از صبح هم سپرده گذاران از شهرهای دیگر ملایر، خرم آباد، دزفول و ایذه به آن ها ملحق می شوند.

معترضین از وعده وعیدهای مسئولین برای حل مشکلات خود گلایه مند هستند و می گویند که دیگر از این قول ها خسته شدند و چوب خط آن ها پر شده است.

چند روز پیش نیز این سپرده گذاران در محل شعب موسسه ملل در اهواز که از سوی بانک مرکزی مسئولیت موسسه آرمان به آن واگذار شده است، تجمع کردند.

روزهای گذشته موسسه ملل با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرده بود که سپرده مردم تا سقفسه میلیون تومان پرداخت خواهد شد که این مساله موجی از اعتراضات سپرده گذاران را به همراه داشت.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment