ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > تجمع اعتراضی کارگران شهرداری شهرهای بروجرد، خرمشهر و میاندوآب + عکس

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری شهرهای بروجرد، خرمشهر و میاندوآب + عکس

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری
ایران –  کارگری

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری شهرهای بروجرد، خرمشهر و میاندوآب

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری بروجرد

روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه ۹۶ کارگران شهرداری بروجرد که مدت ۸ ماه است حقوق دریافت نکردند مقابل شهرداری در این شهر دست به یک تجمع اعتراضی زدند. اما هیچکس پاسخی به خواسته برحق این کارگران نداد.

یکی از این کارگران می گوید: انگار کارگران شهرداری بروجرد حقوق خود را هیچگاه نباید سر ماه دریافت کنند چرا که چند سالی است همیشه حقوق معوقه کارگران شهرداری بروجرد تیتر یک اخبار شده است.
جالب این است که بارها و بارها مسئولین مربوطه نسبت به پرداخت حقوق معوقه وعده هایی می دهند که این وعده ها تنها ُمسکن های هستند برای درد حقوق معوقه که درمان ندارند.

یکی دیگر از کارگران زحمتکش می گوید: شاید به زبان آسان باشد، ۸ ماه حقوق نگرفتن اما کارگران شهرداری بروجرد تنها درآمد و امرار معاش آنها از همین راه است که شبانه روز در این سازمان زحمت می کشند و سر ماه که می شود وعده های توخالی را از مسئولین دریافت می کنند.

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری خرمشهر

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری

صبح روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه، جمعی از کارگران شهرداری خرمشهر در اعتراض به عدم پرداخت ماه ها حقوق مقابل دفتر امام جمعه این شهرتجمع کردند.
تجمع کنندگان می گویند بیش از ۶ ماه است که این کارگران حقوقی دریافت نکرده اند و برای تهیه مایحتاج خانه خود دچار مشکل هستند.
کارگران شهرداری محروم ترین و مظلوم ترین نیروی کار جامعه همواره بر سر حقوق های معوقه خود در حال اعتراض و اعتصاب برای دریافت مطالبات خود می باشد.

تجمع اعتراضی کارگران امور شهری ناحیه دو قوشاچای میاندوآب

تجمع اعتراضی کارگران شهرداری

بعد ازظهر روز سه شنبه سی ام آبان ماه کارگران امور شهری ناحیه دو قوشاچای/میاندوآب برای دریافت ۷ ماه حقوق معوقه و تبدیل وضعیتشان در مقابل استانداری این شهر تجمع اعتراضی برپا کردند.

چنانکه ملاحظه می‌شود درحالیکه هزینه‌های میلیاردی جنگ در سوریه، یمن، لبنان و عراق مستمر وبدون تأخیر تأمین می‌شود،
درحالیکه در پرداخت حقوق‌های نجمومی صدها مقام دولتی و وابسته به دولت و نهادهای امنیتی و نظامی بی هیچ تأخیری پرداخت می‌گردد

درحالیکه بخش زیادی از ثروت مردم ایران در جیب «آقازاده‌ها» در فرنگ هزینه می‌گردد
اما پول کافی برای پرداخت چندرغاز حقوق کارگران زحمتکش در کارخانه‌ها و کارگاههای مختلف وجود ندارد.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment