ایران کارگر > اخبار > اخبار کارگری > تجمع اعتراضی کارگران حوزه راه آهن شمال شرق دامغان نسبت به چندماه حقوق معوقه

تجمع اعتراضی کارگران حوزه راه آهن شمال شرق دامغان نسبت به چندماه حقوق معوقه

تجمع کارگران
ایران – کارگری

تجمع اعتراضی کارگران حوزه راه آهن شمال شرق دامغان نسبت به عدم پرداخت چند ماه حقوق وحق بیمه

دوشنبه  ۲۱ اسفند ماه، کارگران حوزه راه آهن شمال شرق دامغان (شرکت تراورس) دراعتراض به چند ماه حقوق وحق بیمه مقابل فرمانداری ودفتر امام جمعه دامغان تجمع اعتراضی برگزار کردند.

یک نفر از کارگران تجمع کننده گفت: متاسفانه  هنگامی که برای گفتن مشکلاتمان وارد فرمانداری شدیم گفتند مسئولین داخل اتاق جلسه هستند حتی حاظر نشدند برای مدت کوتاهی جلسه را قطع کنند بیرون بیایند وببینند مشکلات ما چیست؟ نمی دانیم چرا از پس برگزاری این همه جلسه مشکلات ما حل نمی شود.

یک کارگر دیگر در ادامه گفت: دست و روی سیاهمان را ببین باور کن کار میکنیم که جلوی خانواده رو سیاه و شرمنده نباشیم بالغ بر چهار ماه است من طلب دارم در این مدت نتوانستم برای فرزندانم لباس مناسب که دوست  دارند تهیه کنم و هرروز شرمنده خواربارفروش محله هستم به سختی کار میکنم اما شرمنده فرزندان و همسرم هستم و متاسفانه هیچ کس پاسخگو نیست.

کارگر دیگری در واکنش به پرداخت معوقات توسط مدیر کل راه آهن استان سمنان گفت: متاسفانه سری قبل نیز چنین خبری منتشر شد اما فایده نداشت اگر می‌خواست واقعا مطالبات داده شده و مشکلات حل شود اکنون این همه کارگر در اینجا چه کار میکردند؟

ما واقعا می خواهیم بدانیم آیا تا کنون حقوق و بیمه فرماندار و مدیر کل راه آهن نیز ۴ ماه عقب افتاده است تا بدانند ما چه می کشیم و برای تهیه مایحتاج ضروری زندگیمان دچار چه مشکلاتی هستیم.

این کارگر در ادامه گفت: مسئولین در پرداخت مطالبات وعده سرخرمن میدهند اکنون از آخرین وعده آنان چند ماه گذشته است و دیگر اعتمادی به آنها نیست مدیر راه آهن شهرستان بجای اینکه در پایان سال در کنار کارگران بماند و مشکلات کارگران را پیگیری وحل کند سفر زیارتی را بهانه قرار داده و به زیارت رفته است.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment