ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > تجمع اعتراضی کارکنان اخراجی دانشگاه علوم پزشکی اهواز مقابل استانداری خوزستان

تجمع اعتراضی کارکنان اخراجی دانشگاه علوم پزشکی اهواز مقابل استانداری خوزستان

تجمع
ایران – اجتماعی

تجمع اعتراضی کارکنان اخراجی دانشگاه علوم پزشکی اهواز مقابل استانداری خوزستان

روز سه‌شنبه ۷ فروردین ماه، کارکنان اخراجی دانشگاه علوم پزشکی اهواز دست به تجمع اعتراضی مقابل استانداری خوزستان زدند.

نیروهای مراکز بهداشت از جمله در شهرهایی مانند ایذه، باوی، حمیدیه، مسجدسلیمان، سوسنگرد، اندیمشک، رامهرمز، اهواز بهداشت غرب و شرق، ماهشهر و… اخراج شدند.

براساس گزارش رسیده، در هفتمین روز از تحویل سال نو، استانداری خوزستان شاهد تجمع مدیران مراکز مختلف بهداشت حوزه علوم پزشکی اهواز بود که پس از سه سال فعالیت از کار برکنار شده‌اند.
در ادامه این گزارش آمده که این اخراج‌ها در حالی است که به گفته یکی از اخراج شدگان در حال حاضر مراکز بهداشت و بیمارستان‌ها در حال بکار گیری نیروی جدید هستند.

یکی از مدیران این مراکز که خواست نامش عنوان نشود، در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: مسئولان دانشگاه علوم پزشکی اهواز از سه ماه گذشته (دی‌ماه) درصدد اجرایی کردن دستور اخراج مدیران مراکز بهداشت بودند.
او در ادامه افزود: اما به دلایلی از تصمیم خود صرف‌نظر کردند اما در ابتدای سال جدید تصمیم خود را اجرایی کردند.
این مدیر اخراج شده، با بیان اینکه مسئولان حوزه علوم پزشکی اهواز مدعی هستند دستور اخراج کارکنان وزارتی است، افزود: این در حالی است که مدیران مراکز شهرهای شوش و شوشتر از کار خود برکنار نشدند.

یکی دیگر از مدیران مراکز بهداشت اخراج شده، گفت: تصمیم علوم پزشکی بیش از ۶۰ خانوار را از نان خوردن انداخت و درصورتی‌که مشکل ما در استان حل نشود به وزارت بهداشت مراجعه می‌کنیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اهواز در همین رابطه با تأکید بر اینکه مدیران مراکز بهداشت حوزه علوم پزشکی استخدام ما نیستند و بسیاری از کارها را به بخش خصوصی واگذار کردیم، عنوان کرد: ممکن است وزارت بهداشت به تخصص‌هایی نیاز داشته باشد که نیروی فعلی از آن برخوردار نباشد.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment