ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > تجمع اعتراضی مردم سولقان برای رسیدگی به مشکل گاز همزمان با بارش سنگین برف

تجمع اعتراضی مردم سولقان برای رسیدگی به مشکل گاز همزمان با بارش سنگین برف

تجمع مردم سولقان
ایران – اجتماعی

تجمع اعتراضی مردم سولقان برای رسیدگی به مشکل گاز همزمان با بارش سنگین برف

روز یکشنبه ۸  بهمن  ۹۶  گروهی از مردم روستای سولقان بخش کن از توابع شهرستان تهران با تجمع مقابل ساختمان شرکت ملی گاز از مسئولان خواستار رسیدگی به مشکل انشعاب گاز خانگی در این منطقه شدند.
این عده که ساکن روستای سولقان بودند از مسئولان شرکت ملی گاز خواستند تا در راه اندازی انشعاب و نصب علمک گاز خانگی در این روستا با توجه به درپیش بودن فصل سرما اقدام کنند.

یکی از تجمع کنندگان گفت: علمیات لوله گذاری و گازکشی این روستا به پایان رسیده اما هنوز علمک ها نصب نشده و خانه ها از نعمت گاز بی بهره اند.
وی گفت: این روستا زمستان هایی سرد دارد و با وجود انجام گازرسانی به این روستا ساکنان از داشتن گاز محرومند درحالیکه استفاده از سوخت های فسیلی نفت نیز با مشکلات و محدودیت هایی همراه است.
این بانوی سولقانی افزود: روستای سولقان دو محله بالا و پایین و در مجموعه بیش از یک هزار خانوار دارد که همه آنها از گاز بی بهره اند در این سرمای طاقت فرسا برای گرم نگاه داشتن محیط خانه با مشکلات جدی مواجه هستند.

چندی پیش احمد توکلی گفت : از سولقان به سمت سنگان برای آنکه باغچه «وزیر اقتصاد دولت یازدهم» از گاز بهره‌مند شود، یک و نیم کیلومتر لوله کشی انجام شده است. اینگونه خبرها و اقدامات تبعیض‌آمیز و عدم توزیع عادلانه امکانات،  آتش به جان مردم نیازمند در این سرما می‌زند.

لازم به یادآوری است که مسئولان جمهوری اسلامی که خودشان با حقوق‌های نجومی و اختلاسهای میلیاردی هیچ مشکلی در زمینه معیشت ندارند و هرگز درد مردم را حس نمی‌کنند،  از ارائه هرگونه خدمات اولیه به مردم در شهرها و روستاهای مختلف دریغ می‌کنند.

روستای سولقان در بخش کن در شمال غربی شهرستان تهران واقع شده است.

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment