ایران کارگر > اخبار > اخبار اجتماعی > دوشنبه؛ تجمع اعتراضی خشمگینانه غارت‌شدگان مؤسسه‌های غارتگر در تهران+فیلم

دوشنبه؛ تجمع اعتراضی خشمگینانه غارت‌شدگان مؤسسه‌های غارتگر در تهران+فیلم

تجمع اعتراضی
ایران – اجتماعی – مالباختگان

تجمع اعتراضی غارت‌شدگان مؤسسه‌های غارتگر در تهران + فیلم

صبح دو‌شنبه۲۹آبان‌ماه۹۶ غارت‌شدگان مؤسسه‌های غارتگر از جمله کاسپین؛ آرمان؛ افضل توس؛ البرز ایرانیان در اعتراض به چپاول پول‌های خود توسط این مؤسسه‌های وابسته به سپاه و عدم بازگرداندن آن مقابل ساختمان دادستانی در تهران تجمع کردند.

غارت‌شدگان خواستار بازگرداندن سپرده‌های به یغما رفته خود هستند که توسط سپاه تحت پوش این مؤسسه‌ها از سپرده‌گذاران دزدیده شده است.

صدها تن از غارت‌شدگان خشمگین مؤسسه‌های حکومتی مقابل ساختمان دادستانی تهران گرد هم آمدند و با سردادن شعارهای مختلف  به دزدی و چپاول پول‌هایشان توسط مؤسسات دزد و غارتگر وابسته به ارگانهای دولتی یا سپاه  اعتراض کردند.

سپرده‌گذاران غارت‌شده همچنین به محض ورود  نیروی انتظامی به محل تجمع، علیه آنها شعار سردادند:

« پلیس برو دزد بگیر»

برخی شعارهای مردم عبارت بودند از :

«کشور ما دزد خونه‌ست توی جهان نمونه‌ستن

«سپرده‌های مردم آزاد باید گردد»

« دستای پشت پرده با پول ما چه کرده »

«تا پول ما به باده هر روز همین بساطه».

« نه کسر سود نه ذلت پرداخت پول با عزت ».

پول پس‌انداز ما دزدی و غارت شده

سوء تفاهم شده پولای ما گم شده

یادآوری می‌شود ماهها است سپرده‌گذاران غارت شده به تجمعات اعتراضی خودشان ادامه می‌دهند و در یک مقطع نیز دست به تحصن شبانه روزی در تهران در مقابل ساختمان دادستانی زدند اما هنوز به خواسته های خود نرسیده و ارگانهای دزد و چپاولگر حاضر نشده اند سپرده‌های مردم را به آنها باز گردانند.

همان ارگانهایی که میلیارد  میلیارد پول مردم ایران را در کشورهای منطقه و برای سرپا نگاه داشتن دیکتاتورهای منطقه هزینه می‌کنند و هرروز نیز در یکی از همین  ارگانها و مؤسسات خبر از اختلاس‌های میلیاردی می‌رسد.

علیرغم همه هزینه های میلیاردی در کشورهای منطقه اما وقتی به برگرداندن وجوه سپرده‌گذاران غارت شده می‌رسد یا تأمین مایحتاج زلزله زدگان، مقامات ناله سر میدهند که پول نیست، اعتبار نیست و . . .

به کانال تلگرام ایران کارگر بپیوندید    https://t.me/IranKargar96

مطالب مرتبط

كامنت گذارى

Comment